Regisztrált tagjaink: 8084, belépett felhasználók: 0.

Címke: "Birkózás"
Első<< Előző3456789Következő >>Utolsó

veroniq - 2015.02.02. 12:59

2015.január 17-én tartotta az Abonyi Birkózó Club vacsorával egybekötött évértékelését. A meghívott vendégek között megjelent Komáromi Tibor háromszoros Világ Bajnok birkózó Magyar Birkózó Liga elnöke. Varga János Olimpiai,Világ, és Európa Bajnok birkózó Abonyi BC tiszteletbeli elnöke ,és kedves családja. Romhányiné Dr. Balogh Edit Abony Város Polgármester asszonya.  Lőrinczy László a club elnöke , és Lőrinczy Attila vezetőedző értékelte a 2014-es évet, kiemelve, hogy a Magyar Birkózó Szövetség 118 szakosztályának rangsorában 326 olimpiai ponttal az összesített eredményeket figyelembe véve 27. helyen végzetek.

Sport:
 0 Hozzászólás

veroniq - 2015.01.30. 17:13

Németh lett a birkózószövetség elnöke

Németh Szilárdot választotta meg új elnökévé a Magyar Birkózó Szövetség tisztújító közgyűlése. A szavazáson a 125 érvényes szavazatból 70-et kapott Németh Szilárd és 55-öt az eddigi elnök, Hegedűs Csaba, aki 1992-tól irányította az MBSZ-t.

A fideszes országgyűlési képviselő beszédében megköszönte a bizalmat, s hangsúlyozta, hogy szoros volt a verseny, ami azt jelenti, hogy rengeteg támogatója van az eddigi vezetésnek, éppen ezért szeretné megtartani az eddigi értékeket a jövőben. "Nyújtsunk egymásnak kezet és dolgozzunk együtt a magyar birkózás sikeréért" - mondta Németh Szilárd, akit öt évre bíztak meg az MBSZ irányításával.

Sport:
 1 Hozzászólás

veroniq - 2014.11.20. 11:05

Ezúton is sok szeretettel gratulálunk szerkesztőségünk és olvasóink nevében is Molnár Nikolettának, aki Norvégiában járt, és megnyerte a nemzetközi versenyt! Az Abonyi Birkózó Club büszkesége elmondta, hogy két ellenfele volt a küzdelmek során, mindkettőt, technikai tussal győzte le, így állhatott fel a  dobogó legmagasabb fokára. Mindkét ellenfele hazai, norvég lány volt.

Sport:

veroniq - 2014.11.02. 16:55

Újabb sikerek az Abonyi Birkózó Club életében -  Idén is sikerült az NB II Felnőtt csapatbajnokságán elindulni! - 2014.október 29-én került sor az NB II-es csapatbajnokság "B" csoportjának küzdelmeire Tatabányán. A csapatok körmérkőzés alapján oda-visszavágó mérkőzésekkel küzdöttek meg egymással a tovább jutást jelentő első helyért. A másod osztályban 23 csapat hat csoportba került.