Regisztrált tagjaink: 8081, belépett felhasználók: 0.

veroniq - 2015.08.26. 21:08

Az Abonyi Birkózó Club tiszteletbeli elnöke magas állami kitüntetést kapott augusztus 20-a alkalmából. Olvasóink, szerkesztőségünk és Abony város lakossága nevében is sok szeretettel gratulálunk! A Magyar Birkózó Szövetség honlapján olvasható:

Sport:

veroniq - 2015.08.09. 11:40

Mint ahogyan lapunk arról beszámolt, az Abonyi Birkózó Club versenyzője, Molnár Nikoletta bronzérmet szerzett a kadet Európa Bajnokságon, Szabadkán. Ezzel Niki beírta magát Abony város sporttörténelmébe.

Sport:

veroniq - 2015.08.07. 19:11

Szerkesztőségünk és olvasóink nevében is sok- sok szeretettel gratulálunk és kívánunk hasonló szép sikereket neki, az Abonyi Birkózó Club sportolójának! Róla írják:  - Nagyszerű győzelmet aratott az abonyi Molnár Nikoletta az orosz Olga Zdorovenko elleni bronzmérkőzésen a szabadkai kadet Európa-bajnokságon. M

Sport:

admin - 2015.06.13. 18:54

Molnár Józsi Bakuban Európai –játékokon június 18.-án szabadfogás 61kg-os kategóriában fog szőnyegre lépni. A tegnapi ünnepélyes megnyitó olimpiához hasonló hangulatot varázsolt a versenyek színhelyen. Józsi olimpiai kvalifikációs világbajnoki felkészülésének egyik állomása ez a verseny ,egy kedvező sorsolással a dobogóra érhet.

Sok sikert kívánunk számára a versenyen, Szerkesztőségünk és Olvasóink nevében is!

Sport:

admin - 2015.06.09. 21:04

Abonyi BC öreg ifjú versenyzői 10 érmet nyertek 2015.06.07.-én Tatabányán megrendezésre kerülő szabad,és kötöttfogású Veterán Országos Bajnokságon. A verseny egyre népszerűbb ,ahol elsőként 115 indulóval kötöttfogásban, majd 129-en szabadfogásban mérették meg magukat. A 35 és 70 év közötti résztvevők a szokásos hét kategóriában birkóztak a bajnoki aranyérmekért. Minden elismerést megérdemelnek a versenyen résztvevők,akik vállalták a kemény felkészülést,és küzdelmeket, ezzel mutatatva jó példát a felnövekvő nemzedéknek.