Regisztrált tagjaink: 6534, belépett felhasználók: 0.

Címke: "Birkózás"
1234567Következő >>Utolsó

veroniq - 2018.01.30. 10:39

Fotók: Polyák Attila- A Birkózó Club évértékelő ünnepsége az Abonyi Lajos Művelődési Ház Színháztermében került lebonyolításra. Rendezvényt megtisztelte jelenlétével Romhányiné dr. Balogh Edit Abony város polgármestere is. Lőrinczy László a club elnöke és Lőrinczy Attila vezetőedző értékelte a 2017-es évet, kiemelve, hogy a Magyar Birkózó Szövetség által összesített országos rangsorban klubunk 125 szakosztályból a nagyon előkelő 25. helyen végzett 467 olimpiai ponttal.

A versenyzőink több mint 30 versenyen indultak el, illetve számos edzőtáborban vettek részt. Sikeresen került megrendezésre a Skultéti Sándor Nemzetközi Emlékverseny, Városi Grundbirkózó Bajnokság valamint közel 250 helyi óvodás részvételével birkózó sportnap.

Sport:
 0 Hozzászólás

veroniq - 2017.11.22. 09:28

Szabadfogású utánpótlás csapat bajnoki országos döntőben a VI. helyen végeztek az Abonyi Birkózó Club fiataljai!  2017.11.19.-én Kaposváron 14 csapat részvételével került megrendezésre a (16-18 éves)kadet és első éves juniorok csapatbajnoksága.