Regisztrált tagjaink: 4884, belépett felhasználók: 0.

Címke: "Fergeteg Triatlon"
1234567Következő >>Utolsó

veroniq - 2016.07.06. 19:23

Szerkesztőségünk nevében is sok szeretettel gratulálunk!

A Putnóczki Dorka - Dévay Zsombor - Soós Fanni - Lehmann Csongor mix váltó ezüstérmes az Ifjúsági Triatlon Európa Bajnokságon! GRATULÁLUNK!

Sport:
 0 Hozzászólás

veroniq - 2016.07.04. 09:36

A várossá nyilvánításának 50. évfordulóját idén ünneplő Tiszaújvárosban rendezték szombaton az ETU Triatlon Európa-bajnokság előfutamait. A 30 nemzet, 90-90 sportolóját felvonultató kontinensviadalon három-három női és férfi előfutamot rendeztek, ahonnan 30-30 sportoló harcolhatta ki a hétfői döntőben való indulás jogát.

Sport:

veroniq - 2016.04.27. 11:55

25 ország, több mint 400 versenyzője érkezett a Margitszigetre, ahol 2016. 04. 23-án szombaton rendezték az ISF Mezei Futás Iskolai Világbajnokságot (ISF Cross Country School Championship). A viadalon a Fergeteg Triatlon SE versenyzője Soós Fanni, aki a szolnoki Verseghy Ferenc Gimnázium tanulója-, képviselte a magyar nemzeti válogatott lány csapatában hazánkat ( Fanni a mezei futás OB-on a 2. helyen végzett). A lány válogatott csapat az előkelő 6. helyet szerezte meg a világbajnokságon. Fanni a csapatban a 3. legjobb időt futotta (3700m 00:11:54), ezzel hozzájárulva a csapat sikeres szerepléséhez. Gratulálunk!

Sport:

veroniq - 2016.04.12. 07:27

MEZEI FUTÁS DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ - 2016. április 05-én Gödöllőn került megrendezésre a Mezei Futás Diákolimpia® Országos Döntője. Soós Fanni a szolnoki Verseghy Ferenc Gimnázium tanulója 2. helyen végzett, ezzel a Budapesten 2016. 04. 21-26 között megrendezésre kerülő ISF Mezei Világbajnokság nemzeti válogatott tagjaként képviseli Magyarországot. Forrás IDE kattintva