Regisztrált tagjaink: 7970, belépett felhasználók: 0.

Címke: "Fergeteg Triatlon"
<< Előző1234567Következő >>Utolsó

matek - 2013.09.16. 23:06

A Fergeteg Triatlon Se-ből hárman utaztak -a sepsiszentgyörgyi TRI-ALUTA meghívására- az idényt záró triatlon versenyre a romániai Mamaiaba, amely egyben dél-kelet Európa egyik legnépesebb triatlonos találkozója.
Török, bulgár, magyar, lengyel versenyzők is rajthoz álltak a több mind 600 sportolót felvonultató rendezvényen. Bár a tengernél volt a verseny, mégis a 21 fokos tóban került megrendezésre az úszás.

Sport:
 0 Hozzászólás

veroniq - 2013.09.16. 15:27

A rossz idő sem szegte kedvüket az elmúlt hét végén sportolni vágyóknak, hiszen szép számmal vettek részt az indulók a Fergeteg Triatlon SE által rendezett versenyen. KÉPGALÉRIA ITT, eredmények pedig IDE kattintva. Szerző: MATEK Az abonyi sportolók eredményei a főoldalról elérhetők!

Sport:

matek - 2013.09.06. 14:59

Fergeteg Duatlon verseny 2013. szeptember 14-én 13 óra 30 perckor a Városi Termálfürdőnél.
Részletek itt.

Programok:

matek - 2013.08.31. 11:11

Több mint százan álltak rajthoz vasárnap a Rétyi-tó környékén szervezett 5. Tri-Aluta Kupán, akik egyben a Román Kupáért is küzdöttek. A verseny kedvező körülmények között zajlott, melyen szép abonyi sikerek is születtek. A gyerek korosztályú versenyzőknek 150 m úszásból, 2,5 km kerékpározásból és 800 m futásból álló távot kellett teljesíteniük, míg a nagyobbakra és felnőttekre 750 m úszás, 20 km kerékpározás és 5 km futás várt.