Regisztrált tagjaink: 7970, belépett felhasználók: 0.

Sport:
Sport
 0 Hozzászólás

matek - 2011.08.14. 05:57

27. alkalommal versenyeztek Fadd-Domboriban az ország triatlonistái a SporTolna Triatlon Fesztivál alkalmából, mely a sprinttávú országos bajnokság futama is volt egyben. A versenyen indultak az abonyi Fergeteg Triatlon SE sportolói is. Idén kegyes volt az időjárás a fesztivál résztvevőihez, ragyogó napsütésben teljesítették az előírt távokat.

A háromnapos rendezvény pénteken a hagyományos toronyfutással és az olimpiai ötpróbával vette kezdetét. A fő napon, szombaton, a legkisebbek, a 2004 után születettek futamával indultak a versenyek, majd a megszokott módon a korosztályos (újonc, gyermek, serdülő) futamok résztvevőinek tapsolhatott a szép számmal összegyűlt közönség. Délután pedig a felnőttek mutathatták meg felkészültségüket.

Képgaléria és eredmények a Fergeteg Triatlon SE honlapján.

Sport:

matek - 2011.06.27. 20:46:01

Képgaléria megnyitásához kattints ide! (fotó: matek)

A XX. Fergeteg triatlonról eredmények és egy fergeteges több mint 700 képből álló galéria hamarosan a Fergeteg Triatlon SE honlapján.

Sport:
 2 Hozzászólás

matek - 2011.06.23. 16:41:21

Programok:
Sport

matek - 2011.05.31. 16:20:36

Elmúlt hétvégén vasárnap a Fergeteg Triatlonosok kerékpáros próbát rendeztek  20, 40 és 70km-es távokon.

Abonyból, Szajolból, Szolnokról, Kecskemétről, Budapestről, Szegedről jöttek próbázók, összesen 127 fő kerekezte végig valamelyik távot.

A 20km-es fordítóban találtak az útszélén egy dobozban 7 kiskutyát. A tündéri kiskutyákat bevitték a versenyközpontba, ahol 5-nek lett gazdija. Még 2 kicsi kutya keresi a gazdiját.

Előtte szombaton az I. Eger Triatlon Nagydíj versenyen vettek részt, melyen szép sikereket értek el: