Regisztrált tagjaink: 3077, belépett felhasználók: 0.

veroniq - 2017.04.05. 15:47

Programok:
 0 Hozzászólás

veroniq - 2017.03.27. 21:07

Most kell majd az igazi szurkolás, hiszen a felsőbb, megérdemelt osztályba jutás lesz a tét! Ha teheti, látogasson ki Ön is az Abony KC mérkőzéseire, hiszen megérdemlik! - Győzelmekkel és első helyen zártuk az alapszakaszt.

Sport:

veroniq - 2017.02.13. 21:19

Az emléktorna már hosszú évek óta ad felkészülési lehetőséget a hazai és a meghívott csapatok számára közvetlen a bajnoki évad előtt, mindezzel együtt egy kiváló sportember, testnevelő tanár emléke előtt is adózunk, akinek sokat köszönhet az abonyi kézilabda élet.

Sport:

veroniq - 2017.02.09. 10:07

Programok:

veroniq - 2017.02.01. 12:50

Szombaton folytatódik a bajnokság, ezúttal az év első hazai mérkőzésével. A jelenlegi 3.(felnőtt) és 10. (junior) helyen lévő Üllői VKSK csapatait fogadjuk.

Programok:

veroniq - 2017.01.28. 17:49

Az Abony KC vezetősége üzeni: Lejátszották csapataink az év első bajnoki mérkőzésiet.  Mai napon a VSK Tököl II. otthonában kezdték meg az idényt,azaz folytatták csapataink a Pest Megyei bajnokság alapszakasz mérkőzésit.

Sport:

veroniq - 2016.12.29. 12:12

Együtt egy jó célért...

Az Abonyi Kézilabda Club által kezdeményezett egy hónapos gyűjtés során összegyűlt adományok az Abonyi Karitász segítségével december 20-án eljutottak a rászoruló családok részére Bárány József, Mádi Csaba és Nyitra László vezetőségi tagok, valamint a Karitász részéről Csizmadia Mihályné jóvoltából.

Sport:

veroniq - 2016.12.16. 14:51

December 03-án megrendezte az Abonyi Kézilabda Club a II. Varga István Utánpótlás Kézilabda Tornát.

Ebben az évben elfogadta meghívásunkat a Pick Szeged, Ceglédi KKSE, Dabas KC VSE, U12 fiú, valamint a Budai Farkasok és a Tápiószele SE U13 korosztályú leány csapatai. Ezen a napon az eredményesség mellett a kézilabdázás örömének átélése, valamint egykori kézilabdás kiválóságról, Varga Istvánról való megemlékezés is természetesen nagyon fontos volt. Az emléktorna megrendezéséhez minden évben Varga István családja is hozzájárul és ezúttal is az Ő ereklyéi közül egy korábban szerzett serleget ajánlottak fel az első helyezett fiú csapatnak.