Regisztrált tagjaink: 8081, belépett felhasználók: 0.

Címke: "Kézilabda"
Első<< Előző6789101112Következő >>Utolsó

veroniq - 2015.02.28. 21:09

Február utolsó napján benépesült az abonyi Városi Sportcsarnok az első hazai bajnoki mérkőzés résztvevőivel. Az Abony KC férfi csapatai látták vendégül a Kecskemétet. A mintegy húszfős igen hangos, és ezúttal viszonylag sportszerű kemény mag, azaz a szurkolótábor igazi fieszta hangulatot varázsolt a nézőtérre, no meg a pályára. A mérkőzés pontosan húszperces késéssel kezdődött, melynek oka az volt, hogy a kecskeméti edző a bírák szerint nem tudta helyesen kitölteni a jegyzőkönyvet, így harmadjára fogadták el azt, kétszer is újraírták, a mérkőzésen játszó játékosok miatt. Utána azonban álomszerűen kezdődött minden, a hazaiak számára, jelentős előnyt kovácsolt az egységessé forrt csapat a Kecskeméttel szemben. Parádés megoldások jellemezték az első félidőt, olyannyira ment az Abonynak, hogy az ellenfélnek esélye sem volt.

Folytatás a cikk címére kattintva!

Sport:
 0 Hozzászólás

veroniq - 2015.02.24. 10:30

Megkezdődött az Abonyi Kézilabda Klub férfi csapatai számára is a bajnoki menetelés, a 2014/15-ös NB. II-es bajnokság tavaszi szezonjában. Az őszi fordulókat követően a bajnokság második felét mindkét csapatunkkal a 7. helyen vártuk.

Vasárnapi játéknapon a budapesti MAFC-ASI otthonába utaztunk, akik junior csapata a bajnoki címért küzd, felnőtt csapatukkal pedig riválisunknak tekinthetők a bajnokság végkimenetelét nézve.

Junior csapat a mérkőzés első félidejében még tudta tartani a lépést ellenfelével, de a második félidőben elfáradtak fiataljaink, illetve a hazai csapatnak több csere lehetősége volt. 19-14-es félidőt követően 37-23 lett a mérkőzés végeredménye.
Felnőtt csapatunk ugyan nem teljes kerettel, de felkészülten utazott el a szezonnyitó mérkőzésre, hiszen 7 hetes, komoly erőnléti alapozás és több edzőmérkőzés szerepelt a felkészülési programban.