Regisztrált tagjaink: 8081, belépett felhasználók: 0.

Címke: "Kézilabda"
Első<< Előző567891011Következő >>Utolsó

admin - 2015.04.13. 16:34

A bajnokság 17. fordulójában, szombati játéknapon, igazi tavaszi hangulatban fogadtuk az FTC II. Diagnosticum csapatait a Városi Sportcsarnokban.
A Ferencvárosi Torna Club kézilabda szakosztálya is széles utánpótlás bázissal rendelkezik, melynek csapatai egytől-egyig jól képzett, jó fizikumú játékosokból állnak. Az őszi forduló alkalmával mindkét csapatunkkal, sajnos emlékezetes, nagyarányú vereséget szenvedtünk a fővárosban. Nem tudtuk, hogy ezen a napon milyen felállásban fognak pályára lépni, de ez kérdés nem is foglalkoztatott minket. Ez már egy másik mérkőzés, és a hazai publikum is velünk van.

Sport:
 0 Hozzászólás

veroniq - 2015.04.11. 21:54

Az Abony KC férfi csapata megyőzte egyetlen egy góllal hazai pályán a Ferencváros csapatát. Vagyis a listavezetőt! A mérkőzésen jelen voltak azok az Ultrák is, akik Fradidrukkerek, és számos Ferencvárosi mérkőzésen vesznek részt. Ennek ellenére az abonyi szív mégis a hazai kedvenceknek szurkolt, ennek meg is lett az eredménye. Egy igazán parázs mérkőzésen egy gólos győzelem született a tabella vezetője ellen. Szerkesztőségünk és Olvasóink nevében is sok szeretettel gratulálunk a győzteseknek, akik most biztosan ünnepelnek!

Sport:

admin - 2015.03.30. 17:30

A bajnokság 16. fordulójában, ahhoz a Szigetszentmiklósi KSK otthonába utaztunk, akik felnőtt csapata a bajnoki címert menetel ebben az idényben, és ahol az utóbbi években, mindég nyerni tudtunk. Ősszel hazai pályán, egy nyertesnek tűnő mérkőzésen, háromgólos vereséget szenvedtünk, attól a miklósi csapattól, aki eddig csak 5 pontot veszített és versenyben van az FTC csapatával a bajnoki címért.

Ezeket félre téve, egyáltalán nem feltartott kézzel utaztunk Szigetszentmiklósra. A mérkőzés végig izgalmasra sikeredett, de a csapat végig kézben is tartotta. A kidolgozott és megbeszélt taktikát fegyelmezetten végre hajtva, zavarba ejtettük a hazai csapatot. A jól működő védőfalunk feladta a leckét a Szigetszentmiklós remek átlövőinek.

Sport:
 1 Hozzászólás

admin - 2015.03.24. 11:20

A szezon második hazai mérkőzésén a Dunaújvárosi AC csapatait fogadtuk ellenfélként a Városi Sportcsarnokban.

Ősszel, felnőtt csapatunk két ponttal tért haza a DAC otthonából, ahol egy szinte tökéletes játékkal múltuk felül ellenfelünket. Ezen a szombaton, annak ellenére, hogy még a hazai pálya is mellettünk állt a „szinte tökéletes játék” messze elmaradt.
A mérkőzés nagy részére igaz, hogy hiányzott a koncentráció.

Védekezésben az alapvető hibákat vétettük. Nem volt összezárás a védőfalban, nem segítettünk be a társunknak, nem léptünk ki megfelelően a dunaújvárosi lövőkre. Támadásban többször rosszul és rossz helyre passzoltunk, ami miatt meghiúsultak gólszerzéseink. Lövőhelyzetet rendre megteremtették támadójátékosaink, de képtelenek voltunk betalálni a kapuba és passzivitást mutatott a lövő játékunk is. Ezzel ellentétben a DAC átlövői megtalálták a labda útját a kapuba, ahol kapusaink sem kellő hatékonysággal védtek.