Regisztrált tagjaink: 8081, belépett felhasználók: 0.

Címke: "Kézilabda"
Első<< Előző9101112131415Következő >>Utolsó

veroniq - 2014.05.20. 15:15

Az elmúlt hétvégén lejátszottuk a 2013/14-es bajnoki évad utolsó hazai mérkőzéseit, ami egyben a bajnokság utolsó fordulója is volt. A 22 mérkőzésből álló idei bajnokságban csapataink szinte minden, a kézilabdában megélhető helyzettel, érzéssel találkoztak. Ezért is volt egy elég nehéz és küzdelmes bajnokság az idei, a rengeteg elvégzett munka mellett. Voltak bravúros és biztos győzelmek, megérdemelt és érthetetlen vereségek, fájó döntetlenek. Képgaléria IDE kattintva

Sport:
 0 Hozzászólás

veroniq - 2014.05.18. 18:11

A mai napon az ABONETT KC női felnőtt csapata történelmi tettet hajtott végre, mert idegenben igen szoros, kemény mérkőzésen 25: 24-re legyőzte a Duna PENT csapatát. Tette ezt úgy, hogy az ellenfél a mérkőzés végén, időn túli büntetőhöz jutott.

Sport:

veroniq - 2014.05.16. 23:19

Köszönjük nekik: Kopiás Sport, Kormos Optika, Lila Divatáru és Méter Arzenál, LV Sport

Sport:

veroniq - 2014.05.06. 15:26

Programok:

admin - 2014.05.05. 14:10

Sajnos felnőtt csapatunk nem bírt ellenfelével. A szinte kötelező győzelmi esélyek nyomása megnehezítette a feladatunkat és sok hiba felülkerekedett játékunkon. Végeredmény 27-33 (13-16) lett a Tököl KSK javára. Képgaléria és bővebb beszámoló a cikkben!

Sport:

veroniq - 2014.04.30. 13:57

Programok:

veroniq - 2014.04.29. 09:41

Az ifista lányok léphettek pályára először. Magabiztosan és gyorsan kezdtük a meccset, de a percek múlásával a támadásaink lelassultak és egyre lassabban játszottunk. Edzőnk sokszor elmondta ennek okát... Tudtuk, hogyha oda figyelünk meglehet a 2 pont. Voltak olyan részei a mérkőzésnek amikor négy vagy akár öt góllal is vezettünk, de előjöttek a hibák és felzárkózott az ellenfél. Az utolsó percekig izgalmas mérkőzést játszhattunk, hiszen a második félidőben szinte végig egyenlő volt az állás, majd az utolsó másodpercekben sikerült labdát szerezni és belőni, ezzel 22-24 –es végeredménnyel zárult az igen fontos ifis mérkőzés.