Hírcsatornák:
Regisztrált tagjaink: 8081, belépett felhasználók: 0.

Híreink: Sport
Első<< Előző108109110111112113114Következő >>Utolsó

" Nagy Gergő védéseire is szükség volt ahhoz, hogy kétgólos vezetéssel zárhassuk a játékrészt. "- mondta az abonyi Nagy Geri edzője, aki hazánk U 17-es válogatottját trenírozza! Ugyanis, ha valakiben még nem tudatosult volna, akkor még egyszer boldogan  leírom. Nekünk, abonyiaknak van egy válogatott focistánk, Nagy Geri, az U17-ben. Szerkesztőségünk és Olvasóink nevében ismét szeretettel gratulálunk!

U17-es válogatott

Háromgólos siker a fehéroroszok ellen

Az Európa-bajnoki selejtező elitkörre készülő magyar U17-es válogatott kedden délután a fehérorosz korosztályos csapatot fogadta, és győzte le 3-0-ra Telkiben.

Bene Ferenc szövetségi edző a Nagy Gergő - Zámbó Dániel (Kiprich Dávid, a 69. percben), Szilvási Péter, Zsirai Martin (Kelemen Márk, a 72. percben), Füredi Patrik (Eperjes Gábor, a 69. percben) - Halmai Ramón (Farkas Aurél, a 72. percben), Pintér András (Kocsis Gergő, a 69. percben) - Karacs Péter, Lőrinczi Attila, Illés Dávid (Prosser Dániel, a 60. percben) - Novothny Soma (Barcsay Márk, a 60. percben) összeállításban küldte pályára együttesét.

Válogatottunk gyorsan előnyhöz jutott, a 3. percben Karacs Péter szerezte meg a vezetést, egy szögletet követően a fehérorosz kapusról kipattanó labdát továbbította a hálóba. A második gól is szöglet után esett, a 28. percben Novothny Soma fejelt 6 méterről a kapuba. A veszprémi csatár a 35. percben megduplázhatta volna góljai számát, de nagy helyzetben a kapu mellé passzolt. A mieink jelentős mezőnyfölényben játszottak a szünetig, de a vendégek sem voltak veszélytelenek, Nagy Gergő védéseire is szükség volt ahhoz, hogy kétgólos vezetéssel zárhassuk a játékrészt.

Sport:
Foci

veroniq - 2011.03.01. 14:20

Szeretettel gratulálunk szerkesztőségünk és Olvasóink nevében is az Abonyi Birkózó Club eredményeihez! Azt hiszem, a terjedelmes és tartalmas beszámoló önmagáért beszél! Készítette: Lőrinczy Attila vezetőedző

Az Abonyi BC.  2010. év értékelése

2010. -ben  gyermektől a felnőtt korosztályig  45 versenyen vettünk részt. Minden korosztályban sikerült a bajnokságokon érmeket , illetve  értékes helyezéseket begyűjtenünk . Összesen  420 olimpiai pontot szereztünk. A szakosztályok közötti  országos rangsorban több mint 100 bejegyzett klub közül    az összesített eredmények alapján 16. helyezést értük el.
Sport:

Zsolti - 2011.02.28. 11:05:04

INTERSPORT KUPA – 4. forduló

U11 Korosztályos Teremlabdarúgó Bajnokság

Abony, Városi Sportcsarnok - 2011. február 27. vasárnap

Immár negyedik alkalommal gyűlt össze ugyanaz a nyolc kis társaság, hogy végső döntést hozzon, ki nyeri el az INTERSPORT által támogatott bajnokságunk első helyét. Szépszámú érdeklődő foglalt helyet a sportcsarnok lelátóin, hangosan bíztatva a jó iramú, változatos mérkőzéseket játszó csapatokat. Csakúgy, mint az előző három forduló során, most is sok-sok szép megoldásnak lehettünk szemtanui. Az külön érdekessé tett minden találkozót, hogy a kiegyensúlyozott erőviszonyoknak köszönhetően egy mérkőzés sem volt előre lefutott, többször előfordult, hogy az addig a tabellán hátrább lévő csapat legyőzte a jóval előrébb lévőt. Most vasárnap főképp a szolnokiak és a jászberényiek csillogtak, hiszen mindkét csapatnak az összes mérkőzést sikerült megnyernie. Ez döntőnek is bizonyult a végső sorrend tekintetében. A Szolno

Sport:
Sport

veroniq - 2011.02.28. 10:07:16

Az ez évi városi asztalitenisz bajnokságot március 12-én 14 órától rendezzük meg a Somogyi Imre Általános Iskola tornatermében.

Az abonyi lányokat nem lehet legyőzni!

Remekeltek ismét az abonyi felnőtt kézilabdás hölgyek is. Hazai pályán győzték le a Szeghalmot az ABONETT lányai. Az ellenfél szerencsére a végére elfáradt. Igaz, hogy sok helyzetet kihagytak a csajok, de aztán a második játékrészre megtalálták a fonalat. A félidőben még az ellenfél ment kettő góllal, 10:12-vel fordultak a csapatok. A végére belendültek Brandt Tamás tanítványai és meggyőző fölénnyel hozták a két pontot. A vége 29:22 lett.

Sport:

veroniq - 2011.02.26. 17:53:25

Az ABONETT KC női ifi csapata döcögősen bár, de legyőzte hazai pályán a Szeghalom csapatát. A félidőben 7:6 volt az állás és a végén 17:14-re siklerült hozni a meccset. Több fontos játékos is hiányzott a csapatból, Lőrinczy Zsófi porcleválása miatt könyékig gipszben nézte végig a meccset a pálya széléről. A sérülést még az előző hazai összecsapáson szedte össze. A felnőttre tartalékolták Nagy Krisztinát. Kiemelkedőt nyújtott a kapusposzton Mertlik Ildikó. Szerkesztőségünk nevében szeretettel gratulálunk lányainknak!

Sport:

veroniq - 2011.02.25. 17:11:14

VASÁRNAP pályára lépnek a városi sportcsarnokban ifjú labdarúgóink!

Menjenek és nézzék meg őket, szurkoljanak nekik minél többen, mert megérdemlik!