Regisztrált tagjaink: 6949, belépett felhasználók: 0.

Címke: "Kézilabda"
Első<< Előző32333435363738

veroniq - 2010.12.12. 13:19:07

Pár perccel ezelőtt ért véget az ABONETT KC felnőtt lányainak mérkőzése Szegeden. A boldogságtól repeső lányok elmondták, hogy hét góllal győzték le riválisukat, így első helyen végeztek a bajnokságban. Szárnyaltak az abonyiak a pályán és 34:27-re verték ellenfelület, esélyt sem adva nekik. Kövér Juditot megint képtelenek voltak hatástalanítani, de minden játékos nagyot tett hozzá a közös sikerhez. Ezek után sajnos még nem az éremátadó következik, hiszen az új rendszerben rájátszások jönnek. Részletes beszámoló a szenzáció számba menő győzelemről később. Szeretettel gratulálunk addig is! LŐVE

Sport:
 2 Hozzászólás

veroniq - 2010.12.06. 00:52:14

Makó még messze volt Abonytól

( A képen: " Juci, a profi "- Kövér Judit akcióban )

December 5-én játszották az ABONETT kézilabdás hölgyei utolsó hazai mérkőzésüket a Makó ellen, mely csapat Marosmenti NKSE néven indult a bajnokságban.

Végül a papírforma ugyan bejött, de nagyon nehéz mérkőzést vívtak a lányok, hiszen az ellenfél új edzővel, egy erősebb csapattal érkezett. Tájékoztatta lapunkat Kosaras László klubelnök. Sőt, a félidőben 13:14-re vezetett az ellenfél, de innen sikerült az abonyi lányoknak győzniük, 29:24-re. Így elmondható, hogy Makó még messze volt Abonytól. Mindenki nagyon boldog és fáradt volt a végén.

Sport:
 0 Hozzászólás

veroniq - 2010.12.05. 11:16:09

Az ABONETT KC kézilabdás lányai ma játszanak idén utoljára itthon, az abonyi Városi Sportcsarnokban. Makót látják vendégül. A felnőttek vezetik a tabellát. Izgalmas, jó mérkőzés várható, a papírforma szerint hazai győzelemmel.

Ifi mérkőzés: 15.00

Felnőtt mérkőzés: 17.00

HAJRÁ ABONY! Mindenkit sok szeretettel várnak, a belépés díjtalan!

Sport:

veroniq - 2010.12.01. 10:00:13

Az Abonyi Kézilabda Club férfi csapata, mely java részt fiatal ifista játékosokból áll, remekül szerepelt az őszi bajnokságban Jász- Nagykun Szolnok megyében. Azért nem Pest megyében játszanak a fiúk, mert az jelentős többletkiadással járna számukra a nagy távolságú utazások miatt, és képtelenség volt külön felnőtt és külön ifi csapatot indítani. Nagy Attila edző remek gárdát kovácsolt össze és példásan helyt álltak.

Sport:

veroniq - 2010.11.28. 18:49:39

Az ABONETT KC felnőtt női csapata Soltvadkerten 30:40-re győzött. A mérkőzés néhány perce ért véget. Az újabb szép sikerről Kosaras László klubelnök számolt be lapunknak. Elmondta, hogy a nagyarányú győzelem ellenére nem volt olyan egyszerű a meccs, mert a félidőben is már kilenc góllal vezetett az Abony. „ A szünetben a mieink leblokkoltak, és nehezen indult a második félidő. Szerencsére utána megint formába lendültünk. Az ellenfél nem volt túl erős védekezésben és a kapusteljesítmény sem volt erős. Mi jól védekeztünk, és a kapusunk is hozta a szokásos jó formáját. A Lőtt negyven gól pedig önmagáért beszél, már ami a támadójátékunkat illeti. Maradtunk az első helyen a tabellán. „ –mondta Kosaras László.