Regisztrált tagjaink: 8081, belépett felhasználók: 0.

Címke: "Kézilabda"
Első<< Előző33343536373839Következő >>

veroniq - 2010.12.14. 19:49:02

A Szegednek bizonyára nagyon fájhatott a vereség, így a sérülésekre fogták, ami persze az abonyiak szerint nem igaz, hiszen szerintük csak egy jó szegedi játékost nem láttak a pályán. Íme a meccs a Szeged szerint. Az ABONETT KC első a bajnokságban, majd a rájátszás mindent eldönt. Megjegyzés: Nagy Kriszta nem kétméteres, csak 186 cm magas.... HEHE:)

Vasárnap NB II-es bajnoki rangadót vívott a tabellán második helyen álló KSZSE női kézilabda csapata az éllovas Abonnyal, hazai környezetben. A magabiztosan menetelő abonyiakat sajnos nem sikerült megfogni itthon, kiegyenlített félidő után a vendégek magabiztosan nyertek.

A mérkőzés játékos szemmel (Szalma Dóra): “A sérülések végett megfogyatkozott csapatunk, bizakodva készült a hétvégi összecsapásra. Pocsai Dorina ujjtörése, Demus Mónika betegsége, Dobó Edit egyéb elfogaltsága, Kovács Karola bokaszalag szakadása és Forgó Nikolett szintén bokasérülése miatt nem vehetett részt a rangadón. Pocsai Dorina és Forgó Nikolett szinte kihagyhatatlan volt az eddigi mérkőzéseken is a védekezésből, és bebizonyosodott, hogy az Abony ellen is szükség lett volna rájuk. Hiába volt harcos a védekezés, az abonyiak 2 méteres játékosa játszva lőtte át a nagyjából 160 cm-es falunkat, ezen felül a rutinos jobb átlövőjük pedig 3-4 védőt kicselezve jutott el a kapunkig ziccer helyzetben.

Sport:
 1 Hozzászólás

matek - 2010.12.13. 17:30:38

table.tabella { text-align: center;border-width: 1px;border-spacing: 0px;border-style: none; border-color: white;border-collapse: none;background-color: white;}table.tabella th {font: bold 11px Arial, Helvetica, sans-serif;color: #ffdf00;text-align:center;border-width: 1px;padding: 1px;border-style: inset;border-color: white;background-color: #1c1f97;-moz-border-radius:1px;}table.tabella td {font: normal 10px Arial, Helvetica, sans-serif;text-align:center;border-width: 1px;padding: 1px;border-style: inset;border-color: white;background-color: #95cff7;-moz-border-radius: 1px;}table.tabella tr.kiemel td{font: bolder 10px Arial, Helvetica, sans-serif;background-color: #FFC68C;}