Regisztrált tagjaink: 8081, belépett felhasználók: 0.

Címke: "Kézilabda"
Első<< Előző33343536373839Következő >>

Zsolti - 2011.03.22. 06:20:51

Négy  csapattal indultunk az Eryma Kupa Kézilabda Tornán . Az U14-es lányok az igen erős Megyei döntőn 3., Balassagyarmaton a Régiós döntőn 4. helyezést értek el. Az U 14-es fiúk megyei 5. helyezést értek el, míg az U12-es fiúk megyei 2., a régiós döntőn 3. helyezettek lettek. Az u 12-es lányok versenye még tart.

Elkezdődtek a diákolimpiai versenyek is.

IV. korcsoportos lányok sajnos sérülésekkel küzdöttek, de ennek ellenére ötösre vizsgáztak  akaraterőből. Több fordulón keresztül jutottak el a megyei döntőre, ahol egy góllal maradtak el a bajnoki címtől. Továbbjutottak az országos előselejtezőre.

A megyei 2. helyezett csapat tagjai: Tamasi Orsolya, Moha Cintia, Bajtek Beáta, Bokor Klaudia, Bujtor Kata, Márok Zsuzsanna, Kállai Lídia, Mucsi Patriczia, Kádas Réka ,Molnár Alexandra, Czudarhelyi Tímea, Kiss Gabriella, Nagy Diána.

veroniq - 2011.03.08. 18:45:12

Az Abonyi Kézilabda Klub felnőtt férfi csapata túl van első két idei szezonnyitó mérkőzésén, melyeket idegenben játszottak. Mindkettőt megnyerték, így ismét a ranglista első helyére kerültek, egy ponttal megelőzve az eddigi éllovast, a Szolnokot. Mindez ezért is különösen szép teljesítmény, mert sajnos az egyik leggólerősebb játékosunk, Benkucs Zoltán átigazolt egy, a felsőbb osztályban remekül szereplő csapathoz. Zoli beilleszkedése láthatóan jól sikerült, hiszen a balkezes rutinos és rafinált játékos sorra lövi góljait máshol is. Hiányát azonban talán sikerült valamennyire pótolni, mert a Jászladányt 14:7 után 31:21-re verték az abonyi fiúk, a Karcaggal hatalmas csatát vívtak és egy góllal győztek, 30:29-re. A félidőben még a Karcag vezetett 14:10-re. Szeretettel gratulálunk a Jász- Nagykun Szolnok megyei bajnokságban játszó kézilabdás fiúknak! LŐVE

Tabella itt:

Sport:

veroniq - 2011.03.05. 19:59:20

Ezzel bizonyára nem mondunk újat, hiszen az abonyi kézilabdás hölgyek meneteléséről már sokszor beszámoltunk Önöknek és szinte minden felnőtt mérkőzés a mieink győzelmével zárult. Most azonban ennél egy „ picit „ többről van szó, hiszen az ABONETT felnőtt lányai Újkígyóson játszottak ma és mivel ezt a meccset is hozták, megnyerték az NB II-es bajnokság alapszakaszát. A sors igazságtalan a lányokhoz, hiszen ilyenkor tavaly már az aranyérmet akasztották volna a nyakukba, de ebben az évben először másképp rendezték meg a bajnokságot és még számos csata vár rájuk. Ez az úgynevezett rájátszás lesz. A mostani győzelemmel, a  többiek hátralévő meccseitől függően 5 vagy 6 pont előnye lesz az ABONETT-nek.