Regisztrált tagjaink: 8081, belépett felhasználók: 0.

Címke: "Foci"
Első<< Előző13141516171819Következő >>Utolsó

veroniq - 2011.07.17. 23:09:08

65

Megszületett az OTP Bank Liga első döntetlenje: az előzetesen esélyesebbnek tartott FTC kétszer is hátrányba került, de mindkétszer egyenlíteni tudott Kaposvárott. Az első forduló zöld-fehér rangadóján a kaposváriak egy szerencsés góllal már az ötödik percben vezetést szereztek. Ranilovic gyakorlatilag a saját kapujába ütötte a labdát. A folytatásban valamivel veszélyesebb volt a vendég Ferencváros és Felipe Félix szép alsó sarkos góljával még a félidő közepén egyenlíteni tudott. A második játékrészben sokáig csak mezőnyjáték folyt a pályán, majd a Rákóczi újabb vezető góljára i – amelyet a házi gólkirály Peric szerzett – tudott az FTC a másik új szerzemény, a holland  Otten találatával. Kemény küzdelem végén igazságos döntetlen született.

Sport:
Foci
 17 Hozzászólás

veroniq - 2011.06.24. 15:16:53

EZÜSTÉRMES AZ ABONYI KID FC U11-ES CSAPATA

A szezon zárásaként a tavalyi évhez hasonlóan, négynapos nemzetközi tornára utazott az Abonyi Kid FC U11-es csapata Egerbe. Sajnos most sem sikerült a csoportból továbbjutni, ezért az utolsó két napon már számukra nem rendeztek mérkőzéseket. Viszont így lehetőség nyílt rá, hogy elfogadva a felkérést, Szolnokon, a III. Jászkun Volán – Generál Service Kupa 2000-es korosztályos mezőnyében bizonyíthassák, nem az Egerben mutatottak a Csapat igazi arca.

Borongós, esős időben kezdődött az első mérkőzés, ahol Csapatunk esélyeshez méltóan nagy fölényben futballozta végig a 20 percet. Feltűnő volt, hogy a hiányzók miatt kényszerből középpályást játszó kapusunk mennyire élvezte a játékot. A második mérkőzésen sajnos már a jóval erősebb ellenfél nem engedte, hogy villogjanak játékosaink. Szerencsére nem szegte a gyerekek kedvét a vereség, a csoportkörből való továbbjutásról döntő mérkőzésen jó játékkal ítéltük kiesésre a Szolnoki MÁV kettesszámú csapatát.

Sport:
Foci
 1 Hozzászólás

veroniq - 2011.06.15. 09:19:48

A sikeresen megvívott körzeti selejtezők jutalmaként 2011.06.11-én az abonyi KID FC U7-es csapata is részt vehetett az "OTP-MOL Bozsik Program Gyermeklabdarúgó Tanévzáró Fesztivál" 2011. évi rendezvényén, mely a Ferencváros utánpótlás bázisán a Népligetben került megrendezésre.

Az esemény méltó ünnep volt a fiatal labdarúgó palánták, a kísérő szülők és edzők számára, melynek célja a labdarúgás szeretetének erősítése.

Sport:
Foci
 0 Hozzászólás

veroniq - 2011.06.08. 23:57:52

Lassan már külön rovatot is szentelhetnénk Nagy Gergelynek, az Abonyi KID FC-ben pályafutását kezdő kiváló fiatal kapusnak. Most íme az az írás, melyet jelenlegi klubja honlapján olvashatunk.

A Győri ETO FC 17 éves kapusa Nagy Gergely már harmadik alkalommal védett NB II-es mérkőzésen, aki a B csapatunk legifjabb kapusa. A Fehér Miklós Gimnázium 11.osztályos diákja Szolnok mellől, Abonyból érkezett hozzánk. Nyolc éves kora óta kapus, a labdarúgással azonnal szerelembe esett, amikor édesapja először elvitte fociedzésre. A korosztályában 195 cm -es termetével ''kimagasló'' fiatalember elmondása szerint adottsága is sokat segített kiváló teljesítményei elérésében.