Regisztrált tagjaink: 7079, belépett felhasználók: 0.

Címke: "Karate"
123456Következő >>Utolsó

veroniq - 2015.10.13. 20:17

A szolnoki színekben versenyző abonyi gyerekek példásan helyt álltak, és igazi éremesőt produkáltak a Halas kupán! Szerkesztőségünk és Olvasóink nevében is sok- sok szeretettel gratulálunk nekik, sportoló társaiknak és persze edzőiknek! Hajrá, csak így tovább!

IKO Kyokushinkaikan Hungary Meghívásos súlycsoportos Bajnokság, Kiskunhalas - 2015.10.10.

Sport:
Karate
 0 Hozzászólás

veroniq - 2015.09.29. 15:53

Szerkesztőségünk és Olvasóink nevében is sok szeretettel gratulálunk az abonyi Ádám Ricsinek, aki kivívta az Európa Bajnokságon való indulás jogát!

Cegléden rendezték meg a Sysman Open elnevezésű súlycsoportos U-22, junior, ifjúsági kumite és kata, nyílt nemzetközi Kyokushin Karate versenyt 2015.09.26.
3 ország (Románia, Szlovákia, Magyarország)
34 Sportegyesület, 123 nevező

Sport:
Karate

veroniq - 2015.09.29. 15:29

III. Komló Kupa, Országos Kyokushin Karate verseny, Komló 2015.09.19-  13 Sportegyesület, 120 nevező - A Full-Contact Team Szolnok Sportegyesületet 11 fő képviselte formagyakorlatban és küzdelemben. Szereztek összesen 16 érmet. 7 aranyat, 7 ezüstöt és 2 bronzot.

Eredményeik:

Sport:
Karate

veroniq - 2015.07.28. 16:04

Japánba utaznak övvizsgára a POWER karatésai

Nem mindennapi erőpróbára készülnek hosszú hónapok óta a POWER SE sportolói. A nagykőrösi vezetőedző, Szabó István sensei öt danra, a POWER abonyi vezéralakja, Krupincza János négy danra vizsgázik majd idén november 4-én, október 29-én indulnak, Japánba. Szabó István 17-szeres Magyar Bajnok, 12 Európa Bajnokság résztvevője, aki 7 arany és 5 ezüst érmet szerzett ezeken a világversenyeken. Idén lesz negyven éves, már másfél éve készül a magasabb övfokozatért a vizsgára.

Sport:
Karate

veroniq - 2015.06.18. 09:16

A szolnoki Full Contact Team versenyzői nem pihennek még, hiába van itt a szünidő. A múlt hét végén az abonyiakkal versenyző sportegyesület ismét eljutott az ország tetejére. Íme, a kis képes beszámoló. Austrian Open - Nyílt nemzetközi bajnokság, Bécs 2015.06.14.- 11 ország (Oroszország, Spanyolország, Lengyelország, Grúzia, Svédország, Horvátország, Bulgária, Csehország, Németország, Ausztria, Magyarország) több, mint 200 versenyző. A Full-Contact Team Szolnok Sportegyesületet 3 fő képviselte és szereztek 3 érmet. 1 aranyat, 1 ezüstöt, 1 bronzot.