Regisztrált tagjaink: 8081, belépett felhasználók: 0.

0 Hozzászólás

matek - 2011.04.11. 20:36:43

FUTÓPRÓBA Szolnok Tiszaliget 2011. április 10.

Beszámoló

Az Ötpróba következő próbája a szolnoki futás volt. Az időjárás kitűnő, gyönyörű napsütés, élénkülő szél. A távok 4km, 12km, és 24km, melyekért pontokat gyűjthettek az indulók. Összesen 177fő induló volt. Természetesen a legkisebb táv volt a legnépszerűbb. Itt a legkisebb induló 2004-es születésű.

Az iskolai próbázók közül a legtöbben a Szandaszőlősi Ált. Isk-ból, a szolnoki Rákóczi Ált Iskolából, a Szajoli Ált. Iskolából és az abonyi Somogyi I. Ált. Iskolából vettek részt, az egyéni próbázók Szolnokról, Abonyból, Szegedről, Csongrádról, Miskolcról, Hatvanból és Kecskemétről érkeztek. Az iskola versenybe való nevezés folyamatos. A futás útvonala Szolnok legszebb zöld övezetében haladt végig.

A következő próba: 2011. május 1. Abony Gyalogtúra (a Kéttorony Teljesítménytúra) ötpróbás pontszerző társrendezvénye
2011. május 29. Kerékpártúra Szolnok McHale, 20km, 40km, 60km választható távok.

Major Gábor 1. helyezett

Képgaléria megtekintéséhez kattints ide!
Fergeteg Triatlon csapat eredmények:
Fergeteges lábúak: Földi Petra, Soós Fanni, Németh Natália, Nagy Borbála 1. helyezés
Fergeteges nyulak: Soós Gergő, Bevíz Zoltán, Nagy Olívia, Kiss Alexandra 1. helyezés

Zsolti - 2011.03.22. 06:20:51

Négy  csapattal indultunk az Eryma Kupa Kézilabda Tornán . Az U14-es lányok az igen erős Megyei döntőn 3., Balassagyarmaton a Régiós döntőn 4. helyezést értek el. Az U 14-es fiúk megyei 5. helyezést értek el, míg az U12-es fiúk megyei 2., a régiós döntőn 3. helyezettek lettek. Az u 12-es lányok versenye még tart.

Elkezdődtek a diákolimpiai versenyek is.

IV. korcsoportos lányok sajnos sérülésekkel küzdöttek, de ennek ellenére ötösre vizsgáztak  akaraterőből. Több fordulón keresztül jutottak el a megyei döntőre, ahol egy góllal maradtak el a bajnoki címtől. Továbbjutottak az országos előselejtezőre.

A megyei 2. helyezett csapat tagjai: Tamasi Orsolya, Moha Cintia, Bajtek Beáta, Bokor Klaudia, Bujtor Kata, Márok Zsuzsanna, Kállai Lídia, Mucsi Patriczia, Kádas Réka ,Molnár Alexandra, Czudarhelyi Tímea, Kiss Gabriella, Nagy Diána.

Felkészítő tanárok: Nagy Gáborné, Mayer-Nagy Zsuzsanna