Vajon a műszaki ellenőr átveszi? Vagy már átvette? Nekem valami nagyon nem tetszik ezen a kirakott kisméretű téglán, ott a Sportcsarnok előtt. Nyilvánvaló, hogy jót akartak, de valami nem jött össze ezzel. Jó 20 évvel ezelőtt is raktak ily módon ilyen kisméretű téglákat és még én emlékszem arra, hogy at ulajdonosok mennyit küzdöttek azzal, hogy eltüntessék róluk a sókiválást. Álmomban nem gondoltam volna, hogy 2012-ben pár héttel az építkezést követően Abony Főterén máris gondok adódnak.


A megyének ugyan csak jóváhagyási joga van, de azért számomra nagyon meglepő volt, hogy nem kapott túl nagy támogatást az új megyei rendőrkapitány. Pest Megye Közgyűlése 22 igen és 17 tartózkodás mellett elfogadta dr. Mihály István kinevezését a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság élére. Pintér Sándor belügyminiszter - az országos rendőrfőkapitány javaslatára - szeptember 1-jei hatállyal a 33 éves szakmai tapasztalattal rendelkező dr. Mihály István rendőr dandártábornokot bízta meg a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság vezetésével.

.jpg)
Hétfőtől látható lesz az adóslista a település honlapján. Erről korábban, még februárban már az ombudsman azt mondta, hogy törvénysértő! Talán Dr. Balogh Pál nem olvasta még ezt a kis országos hírt. Most közzéteszem, hogy ő is megismerkedhessen ennek tartalmával. Íme, a hivatalos közlemény minderrről: A Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság elnöke a helyi adóslisták közzétételéről.

Nagy Geri, az abonyiak büszkesége, a KID FC korábbi labdarúgója ismét nagyot alkotott. Készülnek az U 19-es EB-re. Közben egy tornán vettek részt, ahol a válogatott sportolót, az ETO labdarúgóját a legjobb kapusnak választották. Íme, a vele készített interjú. Hajrá Geri!


Buli a Bagolyban szeptember 15-én szombaton 22:00 kezdettel! Retro Disco, a 80-90-es évek zenéivel Dj Kenyó Feri szolgáltatja a zenét Ceglédről. 500- Ft a belépő

Korábbi nagykőrösi cikkemben részletesen felsoroltam, hogy a városvezetők közül néhányan mennyi mezőgazdasági támogatást kaptak. Ma már ezt nem tudom megtenni. Az abonyiakkal sem. Ez az adat talán a vagyonbevallásukban sem szerepel kötelezően..... Nyilván mindehhez köze volt Ángyán József volt FIDESZ-es államtitkár kitálalásának is. Eltüntették a politikusokat is a listáról. Ha rákeresünk az Abony szóra, akkor csak " magánszemély " szó szerepel.

Majdnem szívrohamot kaptam, amikor kézbesített nekem a posta egy csekket, a cégünk tulajdonában lévő motor biztosításával kapcsolatosan. Mindenféle előzetes értesítés nélkül négyszeresére emelték meg a kötelező gépjármű felelősség biztosítását, melyet egy összegben kellett volna befizetnünk!

Nagykőrösön közzétették, de már nem elérhető a szégyenlista! Nyilván nyomós indoka is van mindennek! IDE kattintva láthatod, hogy már nincsenek fent a nevek. - Dr. Balogh Pál, Abony város jegyzője kemény és nem túl népszerűnek ígérkező lépésre szánta el magát, mert augusztus 27-én közzétett felhívásában arról tájékoztatja a település lakosságát, hogy Abonyban is közszemlére bocsátják a helyi önkormányzatnak tartozók listáját.


Válts másik kazánra! Megéri! Mi tudjuk a megoldást... Még a házhoz szállítás is díjtalan Abony területén! Válassz CELSIUSPLUSSZ szilárdtüzelésű kazánt! Részletek boltunkban és a címre kattintva!


Üzenet íráshoz jelentkezz be! Előzmények
