Az abonyi férfi Töretelen gázolt halálra egy helyi gyermeket. Szabadlábon volt, erről többször beszámoltunk. Most újabb fejezet következett az ügyben, mert megint részegen vezetett a férfi, aki tavaly szintén részegen halálra gázolt egy 10 éves kisfiút Törtelnél. Akkor elvették a jogosítványát, a másodfokú tárgyalás pedig még nem kezdődött meg. Most viszont azonnal letartóztatták. Visszaesőként valószínűleg börtönt kaphat.
Az eset szeptember 6-án szombatról 7-ére vasárnapra virradó éjjel történt. Az Abonyi Polgárőr egyesület munkatársai szokásos éjszakai járőrözése során földön fekvő, öntudatlan állapotban lévő férfire lettek figyelmesek a Szelei úton, hajnali háromnegyed egykor. A bajba jutott abonyi férfihez mentőt hívtak, és megkapta a szükséges ellátást. Vélhetően a polgárőrök áldozatos munkájának köszönhető, hogy a férfinak nem esett nagyobb baja.
Sőt, a jelek szerint maradnak is, hiszen a főbejárat ajtajának cseréje után sajnos eltűnt az úgynevezett kémlelőnyílás, amin rendőreink meg tudták nézni, hogy ki is az, aki szeretne hozzájuk bebocsátást nyerni. Igaz, ez nem minden rendőrőrs esetében van így, de az abonyi zsaruk nyilván hozzászoktak már ehhez a lehetőséghez. Mindenesetre, ami tény: Belül szépen kifestették már az épületet, elkészült a festés és mázolás, és a régi, elavult nyílászárókat is újakra cserélték. Egyelőre azonban maradtak a régi nagykapuk, melyeket szintén erőteljesen megrágott már az idő vasfoga. Lapinformációink szerint a helyi önkormányzat biztosított közhasznú munkásokat az épület belső korszerűsítéséhez, azaz festéséhez. Reméljük, hogy hamarosan újabb fejlesztések következnek az épületen, mert a rend helyi őrei megérdemlik!
MEGHÍVÓ
NEOTON SLÁGEREK
a NAGYABONYI SZÍNKÖR előadásában
SZOLNOK
TISZALIGET NAGYSZÍNPAD
GULYÁSFESZTIVÁL
2014. SZEPTEMBER 13.
SZOMBAT ESTE 6 ÓRAKOR
Nosztalgiázzon velünk Ön is!
Várjuk szeretettel!
Nagyabonyi Színkör
Abony, Világosság utca, undormány. A napokban mutattam meg, milyen ez a ház. Kívülről. Most Párommal Lakatos Tibor Kálmánnal arra felé vettük az útirányt, és kicsit közelebb merészkedtünk a helyhez. Befényképeztem az ablakon, orrfacsaró bűz árulkodott már a ház közelében arról, hogy bocsánat a kifejezésért, nagyon alpári leszek: „ szar van a palacsintában „. Először azt hittem, hogy valakik WC-nek használják az ingatlant, de nem.
veroniq - 2014.09.05. 20:44
DIÁKMUNKA!
Abonyi Hipermarketbe egynapos leltározási tevékenységre
keresünk 16. életévét betöltött diákokat!
A munka szeptember 09.-én kedden lesz.
Műszakok: 06:00-19:00 vagy 18:00-07:00 (éjszakai műszak csak 18.év felett)
Jelentkezés: www.biztoskesz.hu weboldalon, regisztrációs lap kitöltésével.
Bérezés: nappal: 7.596.-Ft, éjszaka: 9.696.-Ft!
Regisztrálj minél előbb, ha nem akarsz lemaradni!
veroniq - 2014.09.05. 19:54
Tavaly novemberi cikkünk IDE kattintva olavsható. - Akkori cikkünk ezzel kezdődött: Valószínűleg a Központi Régió első olyan projektje éli végnapjait, mely bedőlt, és a kifizetett támogatási előleget és részszámla után megkapott összeget vissza kell fizetnie azt annak felvevőknek.
veroniq - 2014.09.05. 19:21
„ Honosítva vagyok, letettem az állampolgári esküt, nekem nem ezt tanították, az alaptörvényben, a magyar alkotmányban nem ez szerepel, én nem ebből vizsgáztam! Ami Nagykőrösön folyik, az elképesztő! Nem arról szól az alaptörvény, hogy akinek baja van, az haljon éhen! Nagykőrösön viszont ezek szerint így gondolkodnak a városvezetők. „
Vélhetően egy kislány hagyhatta el a képen látható szemüveget, melyet jogos, kicsiny gazdája átvehet a Kehely Cukrászdában. Már kedd óta ott van! Érdeklődni csakis személyesen, és a tulajdonos jelenlétében!
Üzenet íráshoz jelentkezz be! Előzmények