Térségi kerékpárút programot készít Ceglédbercel - A tavalyi év végén, Ceglédbercelen került megrendezésre a térség jelenlegi és volt polgármestereinek hagyományos találkozója. A rendezvény központi témája a közös fejlesztési programok és az együttműködési lehetőségek megfogalmazása volt. A tárgyban Ceglédbercel részéről Török József polgármester és Pető Zsolt jegyző ötletgazdák prezentálásával bemutatásra került egy komplex fejlesztési javaslat, mely a térség településeinek aktív turisztikai célú összekapcsolását kezdeményezi.
veroniq - 2017.02.23. 12:45
A kamionos figyelmetlensége miatt gázolta el a rendőrnőt az M5-ösön, most mégis szabadlábra helyezik. Megszüntette a Budapest Környéki Törvényszék annak a férfinak az előzetes letartóztatását, aki február közepén az M5-ös autópálya leállósávjában kamionjával elsodorta az éppen intézkedő rendőröket.
A központi rabkórház szülészetén egészséges gyermeket szült B. Mónika, aki október 30-án megölte másfél éves kisfiát, Danikát. A nő tavaly ősz óta előzetes letartóztatásban van.
Dr. Balogh Pál, Abony város jegyzője intézkedett az alábbi illegális hulladék elszállítása tárgyában. A Közútkezelő társaságnak küldte meg az adatokat, levelem és cikkünk nyomán. Segítségét köszönjük!
Kedves olvasónk ma este fényképezte le, ahogyan valaki a képen látható módon hülyén, és egyben szabálytalanul parkol, a Taverna előtt. Lehetséges, hogy túlságosen éhes volt, és szeretett volna gyorsan magáévá tenni egy nagy pizzát.
Idei, XVII. Sportbál időpontja: Február 25- 18.30 órai kezdettel
Zene: Dányi Balázs és Zenekara, és Roland Ron Földes,
Biztosít az ABOPOL
Menüválaszték:
- A - Joghurtos csirkemell baconben, sertésborda szezámmagos bundában, steak burgonya, saláta
- B - Csirkemell burgonyás köntösben, sertés flekken, rizzsel, saláta
- C - Csülök pörkört, pásztor tarhonya, saláta
Étkek: INNOVEN Catering
Sportbál idei színei: Kék és sárga
Médiatámogató:
A Sportbált Abony sportegyesületei közösen szervezik
A szigorúan zárkörű rendezvényre jegyek az alábbi
telefonszámon limitált mennyiségben igényelhetők: 20-592-1631
Szerkesztőségünk és Olvasóink nevében is sok szeretettel gratulálunk a somogyisoknak és kívánunk további szép sikereket!
Hajrá Somogyi!
A "Míg megnövök" Akkreditált Kiváló Tehetségpont az idén is megrendezte a Matekguru Kárpát-medencei Matematika Csapatversenyt.
A harmadik területi forduló február 3-án a Somogyi Imre Általános Iskolában került megrendezésre.10 igen nehéz logikai feladat megoldása várt a versenyen induló tanulókra. Ezen a versenyen nagyon fontos a csapatmunka.
Üzenet íráshoz jelentkezz be! Előzmények