Mindenkit várnak sok- sok szeretettel ezen a remek helyen!
Tanfolyam indul: Szeptember 8. 18.00 óra
HONLAPUNK, elérhetőségek IDE KATTINTVA
Köszönjük, hogy bennünket választanak
és nálunk tanulnak!
veroniq - 2017.09.08. 11:55
Ezúton is kérjük az illetékesek szíves intézkedését! Olvasónk: Szia Veronika. Segítségedet szeretnénk kérni. Ez a "szép tàjkép" a Kapisztràn úton talàlható. Kérték az itt lakók az önkormànyzat segítségét, hogy ez az allergia bànya eltünjön, de hiàba minden.
Előző cikkünk IDE kattintva olvasható- Ahogyan lapunk megírta: Olvasónk elmondta, hogy nagyon fel vannak háborodva, mert most, hét végén egy kézbesítő járja a várost, aki több esetben rossz helyre dobja be a DAKÖV számláit.
A Monori Járási Ügyészség üzletszerűen elkövetett csalás bűntette miatt emelt vádat
azzal a férfival szemben, aki 28 embert csapott be egy bank hitelközvetítőjének adva ki
magát.
Lapunk úgy tudja, hogy a bulikirály Abonyban, a temetőnél verekedett, de a jelek szerint megússza, mert megszüntették a nyomozást. Minderről a RIPOST számol be.
Olvasónk: A Kossuth téren a Szelei út , Ceglédi út kereszteződésen a 40 -es úton lévő zebránál mind a 4 oldalán ki van égve a közvilágítási lámpa már napok óta. Én sötétbe vezetek haza, ez a szakasz így nagyon baleset veszélyes, nem belátható a zebra.
Felhalmozott háztartási hulladék égett szerda kora esti órákban Cegléden, a Posta és a Szelei utak kereszteződésében. A mintegy tíz négyzetméteren égő hulladékot a ceglédi hivatásos tűzoltók egy vízsugár segítségével oltották el, vizsgálták át a területet.
Fa törzsének az elágazásába szorult egy macska szerda délelőtt Cegléden, a Besnyő utcában. A három méter magasságban a két vastag ág közé szorult állat önállóan kiszabadulni nem tudott, a bejelentő a kimentéséhez kért segítséget a katasztrófavédelemtől.
Időpont: 2017. szeptember 28. (csütörtök) 9:00 órától – 12:00 óráig
Helyszín: Kossuth Művelődési Központ „B” épülete
(2700 Cegléd, Kossuth tér 5/a.)
PROGRAM:
8:00 – 9:00 REGISZTRÁCIÓ AZ ÁLLÁSBÖRZÉRE
9:00 – 9:10 MEGNYITÓ
DR. WETZELNÉ DR.TERBE-SZABÓ CSILLA hivatalvezető,
Pest Megyei Kormányhivatal Ceglédi Járási Hivatal
9:10 – 12:00 ÁLLÁSBÖRZE
Korlátozásokra kell készülni szerdán is a Budapest-Cegléd elővárosi vasútvonalon a Kőbánya-teher pályaudvar vasúti biztosítóberendezésének helyreállítása miatt - közölte a Mávinform az MTI-vel. A közlemény szerint a monori elővárosi vonatok ideiglenesen szerdán is kimaradnak a menetrendből, míg a lajosmizsei vonatok csak Kőbánya-Kispestig közlekednek, onnan fordulnak vissza.
Üzenet íráshoz jelentkezz be! Előzmények