A fenti kérdést már számos olvasó feltette nekem. Megmondom őszintén a frankót, fogalmam sem volt. Találgatni kezdtem. Dísznek szánták őket? Már most koszosak, kerékpárnyomosak…. Talán padokat szerelnek fel majd rájuk? Minek? Hiszen van a parkban már rengeteg. Talán virágtartók lesznek? Annak eléggé furcsák. Mindenesetre eléggé rondácskára sikeredtek.
Ez itt nem a reklám helye, senki sem kért meg arra, hogy helyezzem fel kedvenc titkos fagyizónk képét ide, mégis megteszem. Igaz, a szezonnak lassan vége, ám aki arra jár, feltétlenül ugorjon be az olasz fagyishoz Alsónémedire, mert az országban egyedülálló, páratlan fagyiélményben és ízorgiában lesz része! Ugyanis a kis fagyis kuckóban nem egy- kettő féle, hanem vagy húsz- harminc fajta mennyei olasz főzött krémfagyi kapható, melyet dekára mérnek.
Készüljön a hűvösebb napokra velünk!
Márkás új BLÉZEREK, KABÁTOK, DZSEKIK, FARMEREK
30 – 40 %-os árkedvezménnyel
Részletekért és képekért kattints a címre!
veroniq - 2012.10.18. 10:41
Téged is becsaphatott!- A Szolnoki Rendőrkapitányság 2012. február 02-án nyomozást rendelt el V. János 44 éves szolnoki lakos ellen üzletszerűen elkövetett csalás vétség megalapozott gyanúja miatt. A férfi saját maga tett feljelentést a rendőrségen az általa elkövetett bűncselekmények miatt. A rendelkezésre álló adatok alapján V. János 2011. év óta, több személytől vett át különböző pénzösszegeket „olcsó gázolajért” cserében.
Olvasónk ajánlotta figyelmembe az itt olvasható, elképesztő írást. Idézet a cikkből: Cigánybűnözők vandálkodtak olvasónk rokonánál - tarthatatlan állapot Abonyban - Magyarok, Hazafik, Állatvédők! A segítségeteket szeretném kérni. Az elkeseredettség, a düh és a tehetetlenség oly mértékben elhatalmasodott bennem, hogy "tollat" ragadtam. Abonyban élő rokonom esetét írom most le. Egyedül él, rokkantnyugdíjas, kb. 27 ezer Ft-ot kap. Ezért éjszakánként egy tanyán őrködik napi meleg ételért és pár ezer forintért. Ezt a helyi cigányok ki is használják. Azért merem leírni, hogy cigányok, mert ez ott köztudott, de mindenki fél tőlük, még a rendőrség is. Nyáron rendszeresen ellopták a tyúkokat, kakasokat
( Előre megkérem kedves olvasóinkat, hogy őrizzék meg hidegvérüket és csakis nyomdafestéket tűrő kommenteket írjanak! )
56 éve volt a Szabadság Napja - Az 1956-os Forradalomra emlékezünk- A hagyományos helyszínekre, a Műegyetemhez és a Kossuth térhez várják a békésen ünnepelni vágyókat a nemzeti ünnepen, de számos új elem is lesz az idei programban. Az 1956-os forradalom 56. évfordulójának tiszteletére október 22-én, hétfő délután kezdődik a megemlékezés a Műegyetemnél, majd fáklyás menet indul a Bem téren át a Kossuth térre. Október 23-án, kedden 16 órakor a Kossuth téren mond ünnepi beszédet Orbán Viktor miniszterelnök. Az ünnepi műsorban közreműködik a Ghymes, a Magyar Rádió Szimfonikus Zenekara, illetve a Szent István Zeneművészeti Gimnázium Kórusa is.
Minden valószínűség szerint gázkonvektortól felhevült nádroló okozott tüzet Szolnokon a közelmúltban. Október 12-én egy Kisfaludy úti három emeletes lakóház egyik erkélyének ajtaja gyulladt ki, a tűz a tetőre is átterjedt. Csak a gyors tűzoltói beavatkozásnak köszönhető, hogy a lángok nem okoztak nagyobb pusztítást. A tűzoltásvezető beszámolója szerint a lakásban nem tartózkodott senki, így be kellett törniük az ajtót.
Kedves Olvasónk, Makka Béla díszmű kovács fia keresett meg levelével, melyben számomra megdöbbentő kijelentést tett. Én ugyanis megkérdeztem az illetékeseket arról, hogy hova lett az Abonyi Lajos szobor körüli kovácsoltvas kerítés, melyre azt a választ kaptam, hogy Makka Béla műhelyében van. Most kiderült, hogy egyáltalán nincsen ott, sőt, mi több, nem is tud róla az érintett mester, hogy ezt neki kellene felújítania, mert ahogyan fia írja: „ Egy hónapja olvastam a miabonyunk-on, hogy az Abonyi Lajos szobor körül lévő régi vaskerítést Makka Béla, azaz édesapám fogja felújítani.
veroniq - 2012.10.17. 16:25
Egyenes vonalban a Jobbik meg a Gárda.- Elindult térségünkből egy kisbusz, huszonegy fővel Miskolcra. Út közben az első pihenőhelyen személyi motozást, teljes kisbusz ellenőrzést végeztek a rendőrség munkatársai, szinte az utasok alsóneműibe is belenéztek annak érdekében, hogy megbizonyosodjanak arról, hogy nincsen-e náluk tiltott eszköz vagy olyasmi, mely alkalmas lenne a közrend megzavarására.
Üzenet íráshoz jelentkezz be! Előzmények