Mi Abonyunk - Mestermunka volt fiúk! Kihozták magukból a maximumot az abonyi erős emberek az országos megmérettetésen
Hírcsatornák:        
Regisztrált tagjaink: 7064, belépett felhasználók: 0.

veroniq - 2016.11.08. 10:42

 

Szerkesztőségünk, olvasóink és Abony város lakossága nevében is sok- sok szeretettel gratulálunk az abonyi erős embereknek és kívánunk nekik még sok- sok hasonló szép sportsikert! - A november 5-6-i hétvégén Budakalászon rendezték meg a Scitec Nutrition támogatásával, a hazai legrangosabb testépítő, erőemelő és erősember versenyt. Csapatunk 6-án indult a Scitec Raw Power fekve nyomó és felhúzó kupán, felhúzás számban. Ungvári Richárd Junior korcsoportban, 110 kg-os súlycsoportban 2. helyezést ért el 200 kg-os felhúzással. Open kategóriában rendkívül erős mezőnyben ketten képviseltük városunkat (nyílt kategória, kortól függetlenül bárki nevezhet) Kovács Zoltán a -125 kg-os súlycsoportot nyerte 320 kg-os eredménnyel. Kiss Gábor a 100 kg-os versenyzők között 320 kg-os felhúzással nyert. Abszolút értékelésben (pontszámok alapján az összes versenyzővel összevetve) Kiss Gábor gyakorlata a 2. , Kovács Zoltáné az 5. helyre volt elegendő.

 

 

November 6-án a Scitec támogatásával Budakalászon rendezték az Erős Emberek Országos Junior Döntőjét , és a Bothúzó Magyar Kupa kiemelt döntőjét. Városunkat Bothúzásban -110 kg-ban Jancsovics Tivadar, +125 kg-ban Habara Sándor képviselte. Habara Sándor kategóriájában az 5. helyezést szerezte meg. Olyan ellenfelekkel mérte össze erejét, mint Darázs Ádám többszörös Magyarország legerősebb embere, Kónya Gergő Magyarország legjobb kamionhúzója. Tivadar -90 kilóban tervezett indulni, de sajnos kihízta a csoportját így -110 kg- ban indult a nála 16-18 kg-al nehezebb versenyzőkkel szemben. Összesítésben 9. helyezést ért el. Délután jött az Erős Ember Junior Döntő ahol Tivadar az előkelő 5. helyezést szerezte meg. Hordó tartásban kiválóan szerepelt, ahol 2. helyet szerzett. További számok: 320 kg-os gumi borítás 6x , Rönknyomás ferde padon 125 kg-al, Hordó tartás 2x11 kg oldalra. Súlypakolás 110-120-140 kg-os tárgyak állványra pakolása.

Információk: Jancsovics Tivadar

 


 

Sport:
Abony   
 0 Hozzászólás   
Ajánlott cikkek:

Új jegyzője van Városunknak!

Sakkozóinknak most nem sikerült a bravúr, de még így is jól állunk!

Szakmai egyeztetés az abonyi új birkózócsarnok ügyében: Sok éves álom válhatna valóra

Ők kapták az abonyi foci gálán a díjakat! Szeretettel gratuláunk!

Szurkoljunk az Imperiálnak! jelenleg mini EB-n vannak!

A KID FC nyerte az első Abony kupát

Abonyi lányok szárnyalnak az Euronovex kézilabda csapatában

Az abonyi Nagy Gergely a görög élvonalban játszó csapathoz igazolt

Pető Zsolt polgármester az abonyi KID FC -ről is tárgyalt a szövetség vezetőivel

Ezért nem indítanak ebben a szezonban a kézilabdások felnőtt női csapatot- Lányainknak idén nem szurkolhatunk sajnos

 

Kommentek

Hozzászóláshoz jelentkezz be!

Szavazás
Ön szerint milyen az abonyi városi kommunikáció?
   
 Kiváló, tudunk mindenről, köszönjük 
 Egész jónak tartom..... 
 Nem jó, semmiről sem tudunk 
   
Eredmény

Apróhirdetések
Dr. Kostyán Andor rendelőintézet elérhetőségeihez és rendelési idejéhez kattints IDE

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bejelentkezés
Felhasználó név:
Jelszó:
Regisztrálás
Üzenőfal
Abonyi rendőrjárőr 24 órás elérhetősége:
(30)277-3185
.

Üzenet íráshoz jelentkezz be! Előzmények

Belépett felhasználók
Menetrendek
Programkereső

Facebook
© 2010 MiAbonyunk Safe Kft., 2740., Abony, Antos János út 20. - 30/9-670-313
|
IMPRESSZUM
|
Szerzői jogok