Mi Abonyunk - Mestermunka volt fiúk! Kihozták magukból a maximumot az abonyi erős emberek az országos megmérettetésen
Hírcsatornák:        
Regisztrált tagjaink: 8084, belépett felhasználók: 0.

veroniq - 2016.11.08. 10:42

 

Szerkesztőségünk, olvasóink és Abony város lakossága nevében is sok- sok szeretettel gratulálunk az abonyi erős embereknek és kívánunk nekik még sok- sok hasonló szép sportsikert! - A november 5-6-i hétvégén Budakalászon rendezték meg a Scitec Nutrition támogatásával, a hazai legrangosabb testépítő, erőemelő és erősember versenyt. Csapatunk 6-án indult a Scitec Raw Power fekve nyomó és felhúzó kupán, felhúzás számban. Ungvári Richárd Junior korcsoportban, 110 kg-os súlycsoportban 2. helyezést ért el 200 kg-os felhúzással. Open kategóriában rendkívül erős mezőnyben ketten képviseltük városunkat (nyílt kategória, kortól függetlenül bárki nevezhet) Kovács Zoltán a -125 kg-os súlycsoportot nyerte 320 kg-os eredménnyel. Kiss Gábor a 100 kg-os versenyzők között 320 kg-os felhúzással nyert. Abszolút értékelésben (pontszámok alapján az összes versenyzővel összevetve) Kiss Gábor gyakorlata a 2. , Kovács Zoltáné az 5. helyre volt elegendő.

 

 

November 6-án a Scitec támogatásával Budakalászon rendezték az Erős Emberek Országos Junior Döntőjét , és a Bothúzó Magyar Kupa kiemelt döntőjét. Városunkat Bothúzásban -110 kg-ban Jancsovics Tivadar, +125 kg-ban Habara Sándor képviselte. Habara Sándor kategóriájában az 5. helyezést szerezte meg. Olyan ellenfelekkel mérte össze erejét, mint Darázs Ádám többszörös Magyarország legerősebb embere, Kónya Gergő Magyarország legjobb kamionhúzója. Tivadar -90 kilóban tervezett indulni, de sajnos kihízta a csoportját így -110 kg- ban indult a nála 16-18 kg-al nehezebb versenyzőkkel szemben. Összesítésben 9. helyezést ért el. Délután jött az Erős Ember Junior Döntő ahol Tivadar az előkelő 5. helyezést szerezte meg. Hordó tartásban kiválóan szerepelt, ahol 2. helyet szerzett. További számok: 320 kg-os gumi borítás 6x , Rönknyomás ferde padon 125 kg-al, Hordó tartás 2x11 kg oldalra. Súlypakolás 110-120-140 kg-os tárgyak állványra pakolása.

Információk: Jancsovics Tivadar

 


 

Sport:
Abony   
 0 Hozzászólás   

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ajánlott cikkek:

A mai napon a szenior labdarúgóké volt a főszerep Abonyban

Fitten, egészségesen!

Tárt kapus program

Tárt kapus program a Fergeteg Triatlonnal!

Gyere Te is tritalonozni!

Futókör átadó

Télen is tárt kapus programok

Gyere te is tiratlonozni!

Geyre, szeretettel várunk tárt kapus programjainkra!

Gyere, mozogj velünk!

 

Kommentek

Hozzászóláshoz jelentkezz be!

Szavazás
Ön melyik képviselőjelöltre szavazna az 8-as választókerületben?
   
 Tóthné Somodi Ildikó VFE 
 Dr. Egedy Zsolt Mihály Független 
 Sáfránné Baranyi Beatrix Fidesz- KDNP 
   
Eredmény
Programok

A sarokkanapé, a kis lakások megmentője

Azok, akik kis lakásban élnek, pontosan tudják, hogy minden egyes ...

Miért kulcsfontosságú, hogy rendszeresen ápoljuk cipőinket?

Nincs kiábrándítóbb, mint egy koszos, igénytelen, ápolatlan cipő, akkor is, ...

Milyen hatással van az új NAV törvény az ERP rendszerekre?

Magyarországon időről időre módosulnak az adótörvények, ezzel aligha mondtunk újat. ...

Milyen tápot válassz a kölyökkutyádnak?

  Egy kiskutya rengeteg örömet tud hozni egy család ...

Hogyan lehet hatásos marketingszöveget írni?

Míg bő húsz évvel ezelőtt elég volt a termék néhány előnyét, esetleg az árát kiemelni egy-egy szórólapon, ma már merőben más a helyzet. Egyrészt több helyre kell szöveges tartalmat gyártanod, másrészt a nagy zaj miatt különösen frappánsan kell megfogalmazni a mondandódat, ha azt szeretnéd, hogy az olvasóból konverzió legyen.

Így telepítsük a csepegtető szalagot!

  A csepegtető öntözésnek köszönhetően nagyon sokat spórolhatunk a ...

Egy modern mennyezeti LED lámpa a te otthonodból is hiányzik

A modern mennyezeti LED lámpa napjainkban már a legtöbb otthonban fellelhető. Sokan gondolták úgy, hogy a régi, energiapazarló fényforrásokat lecserélik korszerűbbre, és megreformálják a világításrendszerüket. És te? Közéjük tartozol?

Korszerű implantációs eljárás csontpótlás nélkül

A csontpótlásos kezelés egy komplex, költséges folyamat, érthető, hogy sokan miért nem szeretnének belevágni. Szerencsére a modern fogászati fejlesztések lehetővé tették, hogy számukra is adott legyen egy optimális megoldás, egy speciális implantátumos technika.


Apróhirdetések
Dr. Kostyán Andor rendelőintézet elérhetőségeihez és rendelési idejéhez kattints IDE

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bejelentkezés
Felhasználó név:
Jelszó:
Regisztrálás
Üzenőfal
Abonyi rendőrjárőr 24 órás elérhetősége:
(30)277-3185
.

Üzenet íráshoz jelentkezz be! Előzmények

Belépett felhasználók
Menetrendek
Programkereső

Facebook
© 2010 MiAbonyunk Safe Kft., 2740., Abony, Antos János út 20. - 30/9-670-313
|
IMPRESSZUM
|
Szerzői jogok