Mi Abonyunk - Tisztítsuk meg szeretett városunkat közösen a mocsoktól!
Hírcsatornák:        
Regisztrált tagjaink: 7076, belépett felhasználók: 0.

veroniq - 2015.04.06. 12:37

 

Küldjenek minél több képet! Készítsük el közösen Abony mocsoktérképét, aztán lendüljünk akcióba!

Rengeteg témába vágó képet küldtek nekem Olvasóink a közelmúltban. Szeméthegyek a város ki és bevezető útjain, illegális lerakók a város belterületén. Szégyenfoltok ezek, melyeket most közös erővel eltüntethetünk! Én személy szerint még sosem vettem részt az úgynevezett TeSzedd akcióban, de most elhatároztam, hogy részt vállalok benne. Mind a felhívásokkal, mind pedig aktívan, beszámolva az eseményről. Történt, hogy lelkes civilek regisztráltak a TeSzedd, Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció internetes felületén, és várják mindazok jelentkezését, akik részt vállalnának abban, hogy szeretett városunkat megtisztítsuk attól a mocsoktól, mely elöntött bennünket az elmúlt hetekben, hónapokban!

Képgaléria IDE kattintva

 

 

Szerencsém volt végigjárni néhány helyet Varga Sándornéval, Dudinszky Mónikával, és Gáspár Csabával, akik most civilekként járták be a település legkritikusabb pontjait, külterületeit. Ők voltak azok, akik beregisztrálták a TeSzedd akcióba a települést, és megkeresik mindazokat, akik szeretnének tenni a mocsok ellen, korra, nemre, politikai hovatartozásra való tekintet nélkül! Én magam is a nemes kezdeményezés mellé állok, segítek a szervezésben. Elkészül Abony úgynevezett mocsok, vagy szeméttérképe, így kérem, jelezze nekem, ha lát illegális szemétlerakót, ha képet is küld, külön megköszönöm! A galériában szereplő legelképesztőbb képek az úgynevezett Mérges városrész háta mögött készültek. Nem mindennapi látvány!

 

 

Az abonyiak a tervek szerint május 16-án reggel lendülnek akcióba, tedd szabaddá magad te is!

Ha Ön is csatlakozna, kérem, írjon nekem e mailt: szerkesztoseg@miabonyunk.hu vagy hívja Varga Sándornét az alábbi telefonszámon: 70/632-6495

Telefonszámot kérünk szépen névvel, és azt is, hogy hány személy vállalja a szemétszedést! Zsákokat a szervezők biztosítanak, és persze gondoskodnak az elszállításról is!

LŐVE


 

Közélet:
Abony   
Szemét   
 0 Hozzászólás   
Ajánlott cikkek:

Letölthető a Közeli Bolt mobil APP-ja!

INNOVEN CATERING- Csodálatos rendezvényi vendéglátás

Óvakodj a hamis CBD termékektől - hogyan tudsz megbizonyosodni egy termék megbízhatóságáról?

Ford Focus ST - Kíméletes sportosság

Egyre több fiatal fertőződik meg koronavírussal

Strand étlap!

Ezek az ingyenes koronavírus-teszt feltételei

Önnek milyen tapasztalatai vannak az abonyi orvosi ügyelet működésével kapcsolatban?

Újraindulnak a sulik, de a legkisebb tüneteket mutató gyerekeknek is otthon kell maradniuk

Figyelem! Munkalehetőség!

 

Kommentek

Hozzászóláshoz jelentkezz be!

Szavazás
Önnek milyen tapasztalatai vannak az abonyi orvosi ügyelet működésével kapcsolatban?
   
 Nagyon jó 
 Is- is 
 Nagyon rossz 
 Nincsenek tapasztalataim 
   
Eredmény

Apróhirdetések
Dr. Kostyán Andor rendelőintézet elérhetőségeihez és rendelési idejéhez kattints IDE

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bejelentkezés
Felhasználó név:
Jelszó:
Regisztrálás
Üzenőfal
Abonyi rendőrjárőr 24 órás elérhetősége:
(30)277-3185
.

Üzenet íráshoz jelentkezz be! Előzmények

Belépett felhasználók
Menetrendek
Programkereső

Facebook
© 2010 MiAbonyunk Safe Kft., 2740., Abony, Antos János út 20. - 30/9-670-313
|
IMPRESSZUM
|
Szerzői jogok