Mi Abonyunk - Birkózni tényleg nagyon, nagyon jó!
Hírcsatornák:        
Regisztrált tagjaink: 8029, belépett felhasználók: 0.

veroniq - 2016.11.20. 09:46

 

Sportnapot szervezett az Abonyi Birkózó Club helyi óvodások és alsó tagozatos gyerekek számára. Rendezvények a Magyar Birkózó Szövetség sportágfejlesztési program támogatásával jött létre. A lelkes ovisok több mint 230 fő -vel vettek részt 2016.11.18.-án 10 órától kezdődő rendezvényen. Abonyi Birkózó Club fiataljai tartottak bemutatót,majd játékos sor verseny, és a grundbirkózás szerepelt a palettán. Reméljük kellőképpen sikerült gyerekek érdeklődését felkelteni a birkózó sport iránt. „Ember természetes mozgásai közé tartozik a birkózás, mivel egy idős az emberrel.”


Miért előnyös ha egy gyermek birkózik?


Megtanul esni anélkül hogy összetörné magát
Kitartásra és önfegyelemre nevel
Erősíti a testet és a lelket
Fejleszti az ügyességet, hajlékonyságot
Megtudja magát védeni,önbizalmat ad

 

 

Járdány Vanda fantasztikus képei IDE kattintva

Grundbirkózó Bajnoksággal folytatódott a sportnap,amely délután fél kettőkor kezdődött.
Alsó tagozat 2-4. osztályos tanulói számára hagyományosan megrendezésre kerülő versenyen 38 leány , és 77 fiú részvételével került lebonyolításra. Óriási küzdelmeket, nagyon sok ügyes tehetséges fiatalt láthatunk a küzdő körökben.
Szurkolásból is jelesre vizsgáztak a gyermekek, szülők, pedagógusok.

lányok 2008-2009.-ben születettek eredménye:
20kg (2induló)
1.Balázs Kármen Gyulai 2ba
2.Molnár Edina Gy.2ba
24kg (5induló)
1.Orosz Szonja Gy.ba
2.Szarvák Boglárka Somogyi 2m
3.Rékasi Fruzsina Gy.2ba
4.Miklós Fanni Gy.2ba
5.Czubor Kitti Gy.2ba
28kg (2ind.)
1. Duka Csenge S.3t
2.Hajnal Henrietta

30kg (3)
1.Telek Anikó Gy.3z
2.Nagy Julianna S.2m
3.Varga Cintia S. 2m
32kg (3)
1.Lőrinczy Mirella Gy. 3z
2.Barna Boglárka Gy.2ba
3.Kocsis Csilla Gy.2ba
37kg (3)
1.Mózes Dorka S.3t
2.Bazsó Hanna S.2t
3.Mucsányi Hanna S.2t
43kg (2)
1.Kiss Anna S.2t
2.Török Enikő Gy.2ba
fiúk 2008-2009-ben születettek:
20kg (2)
1.Czenke Richárd Gy.2ba
2.Rácz Alex Gy.2ba
3.Wolf Kevin S. 2t
24kg (7)
1. Orosz Botond Gy.2ba
2.Lőcse Norbert S.1t
3.Szokoli Patrik S.1t
4.Bártfai Krisztián S.1m
26kg (4)
1.Niklesz Levente Gy. 3ba
2.Juhász Máté S.1m
3.Juhász Gergő S.1m
4.Falusi Levente S.2m
28kg (5)
1.Szarvák Tibor S.2m
2.Duka Horáció S.1t
3.Balázs Viktor Gy.2ba
4.Temesközi-K Gergő Gy.2ba
5.Lajtos Gábor Gy. 3z
28kg(4)
1.Donkó Lehel Gy.3b
2.Buczkó Bende S.3t
3.Kolompár János Szolnok II. Rákóczi F. 2.a
4. Földi Krisztián Gy.3ba
30kg (5)
1.Matkovics Bálint Gy. 3ba
2.Csontos Sándor Szolnok II.RF 2.a
3.Rithnovszky Márk S. 2m
4.Bajtai Gergő Gy. 3b
5. Lőrinczy Zsombor S.3t
34kg (2)
1.Csanádi Patrik Gy.3ba
2.Schenek Bence S.3t
37kg (3)
1.Flammer Benedek Gy.3b
2.Balogh Kristóf Gy.3ba
3.Farkas Botond S.3t
+43 kg (3)
1.Juhász Joci S.3t
2.Alberti Olivér S. 3a
3.Szabó Sándor Bálint Gy.3z
Lány 2006.07
24kg(2)
1. Tóth Emese Gy.4b
2.Balogh Dzsenifer Gy. 4b
28kg (3)
1.Zsákai Natália S. 4t
2.Rafael Ramóna S. 4a
3.Lengvárszky Cintia S.4a
31kg (2)
1. Szokoli Zoel S.4t
2.Skultéty Hanna Gy.3z
40kg(5)
1. Zsákai Dzsenifer S. 4t
2.Juhász Fanni Gy.4b
3.Szűcs Bernadett S. 4m
4.Kecskeméti Hanga S.3t
5.Virág Dorina S.3t
+45kg(4)
1. Demeter Petra Gy.4b
2.Flammer Csenge Gy.4b
3.Koncsik Petra S.4m
4.Varga Tímea S.4m

Fiú 2006.-07.ben születettek
28kg(4)
1.Tóth Martin S.3t
2.Enyedi Alex S.3t
3.Falusi Miklós S.4
4.Szabó Róbert S.4a
28kg (5)
1.Kállai Joci S.3t
2.André Oberon Szolnok II. RF.
3.Tóth Gábor Dániel S. 4a
4. Kovács Kristóf S.3t
5.Kanalas Patrik S.4
32kg(5)
1.Balogh Pál S4m
2.Mucsi Róbert S4m
3.Raffai Annandó S.4a
4.Farkas Márk S.4a
5.Kovács Erik Szolnok II. RF.
32kg(4)
1.Flasch László Szolnok II.RF.
2.Kállai Ádám S.4m
3.Bakos Bence S4t
4.Raffael Milán Szolnok II.RF
37kg(2)
1.Szabó Csanád Szolnok II.RF.
2.Zsemlye János S.3a

40kg(4)
1.Pásztor Kevin S.4m
2.Pavlovics Levente S.4m
3.Varga Bálint S.4t
4. Dudás Dominik S.4t
40kg(3)
1. Nagy Máté S.4m
2.Kürthy Máté S.4m
3.Árpás Adrián Gy.4ba
43kg(3)
1.Khórer Attila S.4t
2. Tóth Roland Gy.3z
3.Magyar Krisztián Gy.4b
43kg(3)
1. Falusi Zoltán Gy.4b
2. Brenyó Ádám S.4t
3.Tisza Krisztofer S. 3a
49kg (4)
1.Győrfi Zalán Gy.4b
2. Skultéty Bendegúz S. 3t
3. S.Tóth Máté S.4m
4.Fazekas Máté S.4m
+49Kg(5)
1. Ferenczi László S.4m
2.Zsákai István S.4a
3.Balázsi Zsolt S.4t
4. Bakk Norbert Szolnok II.RF
5.Gócsa Dániel S.4t

Különdíjasok:
Legtöbb győzelmet elérő lány és fiú:
Orosz Szonja Gyulai 3b
Balogh Pál Somogyi 4m
Csapatverseny :
1.Somogyi Imre Ált. Iskola 3t osztály Tóth Renáta
2.Gyulai Gaál Miklós Ált. Iskola 2ba osztály Megyeriné Mucsi Magdolna- Bakó Zsuzsanna
3.Somogyi 4m Kovácsné Dani Tünde
4.Gyulai 4b
5.Somogyi 4t
6.Gyulai 3z

 

Lőrinczy Attila vezetőedző

 

 

Sport:
 0 Hozzászólás   
Ajánlott cikkek:

Fitten, egészségesen!

Tárt kapus program

Tárt kapus program a Fergeteg Triatlonnal!

Gyere Te is tritalonozni!

A lakodalmakra, nagy rendezvényekre még várni kell

Télen is tárt kapus programok

Gyere te is tiratlonozni!

Geyre, szeretettel várunk tárt kapus programjainkra!

Gyere, mozogj velünk!

Fergeteges program

 

Kommentek

Hozzászóláshoz jelentkezz be!

Szavazás
Önnek van már védettségi igazolványa?
   
 Van, mert beoltattam magam 
 Van, mert átestem a COVID-on 
 Beoltattam magam, de még nem kaptam meg 
 Nincs, mert még nem oltattam be magam 
 Nincs, és nem is akarom, hogy legyen!  
   
Eredmény

Apróhirdetések
Dr. Kostyán Andor rendelőintézet elérhetőségeihez és rendelési idejéhez kattints IDE

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bejelentkezés
Felhasználó név:
Jelszó:
Regisztrálás
Üzenőfal
Abonyi rendőrjárőr 24 órás elérhetősége:
(30)277-3185
.

Üzenet íráshoz jelentkezz be! Előzmények

Belépett felhasználók
Menetrendek
Programkereső





Facebook
© 2010 MiAbonyunk Safe Kft., 2740., Abony, Antos János út 20. - 30/9-670-313
|
IMPRESSZUM
|
Szerzői jogok