Mi Abonyunk - 2019 a nagy váltás éve volt Abonyban
Hírcsatornák:        
Regisztrált tagjaink: 7027, belépett felhasználók: 0.

veroniq - 2019.12.31. 12:39

 

A 2019-es év, amit magunk mögött hagyunk, valószínű, hogy Városunk történelmének meghatározó éve lesz, mely megalapozza ez elkövetkező évek történéseit. Az abonyi lakosság jelentős többsége, országos szinten is kimagaslóan magas százalékos bizalmat szavazott a Szeretlek Abony programnak, a Városunk Fejlődéséért Egyesület színeiben induló jelölteknek. Összességében mintegy 70 %- os aránnyal utasították maguk mögé a többi jelöltet. Mind Pető Zsolt polgármester, mind pedig a nyolc körzetben képviselőnek induló jelölt megnyerte saját körzetét. Ezzel hatalmas lehetőséget kaptak, mely egyben nagy felelősség is, hiszen az ő döntéseik fognak dominálni az elkövetkező években, mert abszolút többségben vannak a szavazások alkalmával a testületben. Sokan vélték úgy, hogy minden csoda három napig tart, és a győzelem után majd lanyhul az összefogás, és a népszerűség is veszít varázsából.

 

Azonban egészen másképp történt. Az október 13. óta eltelt időszakban a Szeretlek Abony program, és a győztes polgármester, valamint a képviselők népszerűsége tovább nőtt. Folyamatosan közéleti tevékenységet végeznek, mely a városi és közösségi oldalakon is megjelenik. Abonyban most már mindenki tud mindenről, de nem pletyka szinten, hanem minden célcsoportot elérő megtervezett kommunikációval. A lakosság megnyílt, boldogan kommentelnek a posztok alá. Az összefogás, és egymáshoz tartozás érzése jól látható az abonyiak megnyilvánulásaiból. Sokan vélik úgy, hogy végre az történik a városban, amit szeretnének. Nem csak a virtuális térben, hanem az utcán, a boltokban, és a munkahelyeken. Mosolyognak az abonyiak, nagyokat beszélgetnek, köszönnek egymásnak, bíznak a szép jövőben. Megerősödtek, újbóli hitet és lendületet kaptak az elmúlt sok éves lagymatag, „nemtörődöm” korszak után.

 

A java még csak most jön, a következő majdnem öt évben. Itt a lehetőség a munkahelyek helyben való megteremtésére, a remek városi rendezvényekre, az utak fejlesztésére, a beruházások során a jó minőség megkövetelésére, a problémák közös összefogással történő megoldására, a szőnyeg alá seprés helyett. Új korszakban él Abony lakossága, és így lépünk át a 2020-as esztendőbe. Az összefogás csodákra képes! Én hiszek ennek erejében. Ezúton kívánok a városvezetőknek, a kisebbségben politizálóknak is jó munkát Abony Város fejlesztése érdekében!

Lőrinczy Veronika 

 1 Hozzászólás   
Ajánlott cikkek:

INNOVEN CATERING- Csodálatos rendezvényi vendéglátás

Kijárási korlátozás: Teljes közlemény

Koronavírus-fertőzés gyanújakor a háziorvos mentőt küldhet a házhoz mintavételre

MEOSZ tájékoztató a veszélyhelyzettel összefüggő újabb kormányzati intézkedésekről

Gyermekét megmérgező anya letartóztatását indítványozza az ügyészség

Baj van a Volánnál! Nem lehet sehogy jegyet venni!

Médiatanács: a hiteles tájékoztatás ma fontosabb, mint valaha

ÚJ KORONAVÍRUSSAL (SARS-COV2) FERTŐZÖTT HALOTT SZÁLLÍTÁSÁVAL ÉS TEMETÉSÉVEL KAPCSOLATOS TÁJÉKOZTATÁS

Tizenötezer forintra nő a PIN-kód nélkül engedélyezett, érintéses fizetések határa

EMMI: Köszönet a gyógyszerészeknek!

 

Kommentek

Hozzászóláshoz jelentkezz be!
Csak nyugi.

ours -

2020.01.02. 03:32:47

Nem kell hencegni, még nem tudni mi maradtt a múlt árnékából. Lehet még meglepetés, vagy pofára esés.

Majd 4-év múltán meglátjuk mi történt és kik hogyan gazdagodtak meg.


Szavazás
Mit szól Ön ahhoz, hogy március 7-én lesz nagyszabású Pecsenye Parádé Abonyban?
   
 Hurrá! Nagyon örülök neki! 
 Nekem mindegy, hogy lesz-e vagy nem! 
 Nem örülök neki! Minek? 
   
Eredmény

Apróhirdetések
Dr. Kostyán Andor rendelőintézet elérhetőségeihez és rendelési idejéhez kattints IDE

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bejelentkezés
Felhasználó név:
Jelszó:
Regisztrálás
Üzenőfal
Abonyi rendőrjárőr 24 órás elérhetősége:
(30)277-3185
.

Üzenet íráshoz jelentkezz be! Előzmények

Belépett felhasználók
Menetrendek
Programkereső

Facebook
© 2010 MiAbonyunk Safe Kft., 2740., Abony, Antos János út 20. - 30/9-670-313
|
IMPRESSZUM
|
Szerzői jogok