Mi Abonyunk - 2019 a nagy váltás éve volt Abonyban
Hírcsatornák:        
Regisztrált tagjaink: 7052, belépett felhasználók: 0.

veroniq - 2019.12.31. 12:39

 

A 2019-es év, amit magunk mögött hagyunk, valószínű, hogy Városunk történelmének meghatározó éve lesz, mely megalapozza ez elkövetkező évek történéseit. Az abonyi lakosság jelentős többsége, országos szinten is kimagaslóan magas százalékos bizalmat szavazott a Szeretlek Abony programnak, a Városunk Fejlődéséért Egyesület színeiben induló jelölteknek. Összességében mintegy 70 %- os aránnyal utasították maguk mögé a többi jelöltet. Mind Pető Zsolt polgármester, mind pedig a nyolc körzetben képviselőnek induló jelölt megnyerte saját körzetét. Ezzel hatalmas lehetőséget kaptak, mely egyben nagy felelősség is, hiszen az ő döntéseik fognak dominálni az elkövetkező években, mert abszolút többségben vannak a szavazások alkalmával a testületben. Sokan vélték úgy, hogy minden csoda három napig tart, és a győzelem után majd lanyhul az összefogás, és a népszerűség is veszít varázsából.

 

Azonban egészen másképp történt. Az október 13. óta eltelt időszakban a Szeretlek Abony program, és a győztes polgármester, valamint a képviselők népszerűsége tovább nőtt. Folyamatosan közéleti tevékenységet végeznek, mely a városi és közösségi oldalakon is megjelenik. Abonyban most már mindenki tud mindenről, de nem pletyka szinten, hanem minden célcsoportot elérő megtervezett kommunikációval. A lakosság megnyílt, boldogan kommentelnek a posztok alá. Az összefogás, és egymáshoz tartozás érzése jól látható az abonyiak megnyilvánulásaiból. Sokan vélik úgy, hogy végre az történik a városban, amit szeretnének. Nem csak a virtuális térben, hanem az utcán, a boltokban, és a munkahelyeken. Mosolyognak az abonyiak, nagyokat beszélgetnek, köszönnek egymásnak, bíznak a szép jövőben. Megerősödtek, újbóli hitet és lendületet kaptak az elmúlt sok éves lagymatag, „nemtörődöm” korszak után.

 

A java még csak most jön, a következő majdnem öt évben. Itt a lehetőség a munkahelyek helyben való megteremtésére, a remek városi rendezvényekre, az utak fejlesztésére, a beruházások során a jó minőség megkövetelésére, a problémák közös összefogással történő megoldására, a szőnyeg alá seprés helyett. Új korszakban él Abony lakossága, és így lépünk át a 2020-as esztendőbe. Az összefogás csodákra képes! Én hiszek ennek erejében. Ezúton kívánok a városvezetőknek, a kisebbségben politizálóknak is jó munkát Abony Város fejlesztése érdekében!

Lőrinczy Veronika 

 1 Hozzászólás   
Ajánlott cikkek:

Edzőtáboroztak a DALMA-sok

Hírek a négyes autópályáról

Csemegeuborkákat tesztelt a NÉBIH

INNOVEN CATERING- Csodálatos rendezvényi vendéglátás

Megszűnik a nyugdíjasok idősávja, de marad a kötelező maszkhasználat

Tesztelték: Ez a mosogatószer tisztít legjobban

Abony- Cegléd szakasz: azt mondják, hogy hamarosan átadják

Csakis a PURINA!

Pest megye szépe választás

Továbbra is az INNOVEN főz az abonyi menzán

 

Kommentek

Hozzászóláshoz jelentkezz be!
Csak nyugi.

ours -

2020.01.02. 03:32:47

Nem kell hencegni, még nem tudni mi maradtt a múlt árnékából. Lehet még meglepetés, vagy pofára esés.

Majd 4-év múltán meglátjuk mi történt és kik hogyan gazdagodtak meg.


Szavazás
Ön szerint milyen az abonyi városi kommunikáció?
   
 Kiváló, tudunk mindenről, köszönjük 
 Egész jónak tartom..... 
 Nem jó, semmiről sem tudunk 
   
Eredmény

Apróhirdetések
Dr. Kostyán Andor rendelőintézet elérhetőségeihez és rendelési idejéhez kattints IDE

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bejelentkezés
Felhasználó név:
Jelszó:
Regisztrálás
Üzenőfal
Abonyi rendőrjárőr 24 órás elérhetősége:
(30)277-3185
.

Üzenet íráshoz jelentkezz be! Előzmények

Belépett felhasználók
Menetrendek
Programkereső

Facebook
© 2010 MiAbonyunk Safe Kft., 2740., Abony, Antos János út 20. - 30/9-670-313
|
IMPRESSZUM
|
Szerzői jogok