Mi Abonyunk - Ön szerint szükség van a MiAbonyunkon BLOG rovatra?
Hírcsatornák:        
Regisztrált tagjaink: 8099, belépett felhasználók: 0.

veroniq - 2012.09.05. 09:24

 IGEN 
 Hát, nem is tudom, lehet 
 NEM 
 Nekem aztán mindegy van-e vagy sem! 
 Mert vannak itt blogok? 
Eredmény

Közélet:
Blogok   
Szavazás   
 8 Hozzászólás   

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ajánlott cikkek:

Pecsenye Parádé

Ön kit támogatna polgármester-jelöltként?

Chili Parádé Abonyban

Versek a cipősdobozban

Magyar Kultúra Napja

Nem csak egyféle érzés lehet a csúcson lenni?

Nagyszabású kúriafelújítási program Abonyban

Értékőr: 45 éve hunyt el Cselényi József Abony Város posztumusz díszpolgára

Kipp Kopp koncert

Adventi gyertyagyújtás

 

Kommentek

Hozzászóláshoz jelentkezz be!
na még 1x

matek -

2012.09.05. 21:46:51

.. és többet én meg sem szólalok blog témában. Figura, helyesbítek: magyarharcos saját blogja van tele politikával. Ami ugye -már írtam- a sajátja. HA ehhez van kedve, tegye. Senki nem követelheti meg mástól, nem mondhatja meg, hogy márpedig te ne ezt írj, hanem amazt. (még ha bejegyzései nem is saját szellemi termékei) Mit szólná hozzá, ha kis túlzással, de a szomszédod odamenne hozzád, hogy mostantól ne ktumplit ültess, mert azt már ő nagyon unja?

 

Szóval a blog az a Te, én, és mindenki által bejegyzett írások összessége. Mivel azonban magyarharcoson kívűl más nem nagyon kíván e lehetőséggel élni, ezért nyílván, hogy többnyire az ő írásaival lehet találkozni. Ha az 1600 felhasználó legalább 1 %-a megosztaná gondolatait nemcsak hozzászólások formájában, hanem blogbejegyzésként, akkor mindjárt csak elvétve találkozná mh írásaival. De nincs ezzel semmi probléma, mert ahogy Süllő írta -de én is már korábban- egyáltalán nem kötelező azt olvasni, ami nem tetszik. 

TV-n is ha nem tetszik egy csatorna, akkor elkapcsolsz. Itt is van más olvasnivaló, a blogok a címoldal 3%-át fedik csak le.{#emotions_dlg.matrix}

Süllő!

FIGURA7878 -

2012.09.05. 20:33:43

nem olvasom csak a politikával van tel a zacskóm,és a blogok 99%azzal van tele hála M.Hnak.Ikább tanúságos esetleg  vagy esetleg irodalmi stb blogot szívesebben olvasnának az emberek.

De ez csak az én véleményem.

Igaz én csak egy senki vagyok.

Figu...

Süllő -

2012.09.05. 20:12:33

Bakker mi a ráknak olvasod, ha nem tetszik? Nekem, ha valami cikk nem tetszik az oldalon - kímélve a szervezetemet - nem olvasom...{#emotions_dlg.sm}

Meg szeretném jegyezni, a főszekesztő asszony is rengeteg frisss hírt szerez más médiából (másképp ne is lehetne), oszt mégis olvassa nép. Akkor meg vagy a politikával, vagy magyarharcos személyével van bajotok.

De mégegyszer kérdezem: MIÉRT olvasod?...{#emotions_dlg.facebeard} Üdv

matek

FIGURA7878 -

2012.09.05. 19:44:01

Sok ész nem kell bemásolni más írásait,M.H csak ennyit csinál szerintem.

milyen blogok?

veroniq -

2012.09.05. 17:36:07

Na, milyen blogokat szeretnétek itt látni???? Soroljátok, hadd látom!

muti

matek -

2012.09.05. 15:12:03

Ne sorold, hanem írd. Mutasd meg KacsintásNevetés

Igen de

FIGURA7878 -

2012.09.05. 12:18:12

csak akkor ha politika és pártmentes.A politikát látjuk haljuk tapasztaljuk.Szerintem nem kell itt az igét szórni senkinek se.Lehetnének normális blogok.

Pl itt az iskola lehetne erről is írni,de tudnék még sorolni.

A blog

S.pataki -