Mi Abonyunk - Győztes focistáink
Hírcsatornák:
Regisztrált tagjaink: 8081, belépett felhasználók: 0.

veroniq - 2011.09.12. 13:02

Íme az utolsó két meccs ( kupa és bajnoki ) összefoglalója Rieger Armin edzőtől:

2011.09.10   KID FC Abony - Albertirsa SE  1 -  0 (0-0)

Abony 170  néző, Vezette: Kiss

Csapat: Gulyka - Krupincza, Kárteszi, Szilágyi, Juhász - Vincze, (55. Egedi), Nagy (85. Földi A.), Gulyás (60. Tóth), Boros, Debreczeni (85. Gubicza)- Rimóczi (53. Molnár I.)

Gól: 1:0 Nagy

" A felnőtt csapat egy izgalmas meccs után 1:0-ra nyert. Egy nagyon jó játékvezetés mellett, megérdemeltük a három pontot. Nagy Attila rúgta a győztes gólt, de újra kellett az egész csapattól a bravúr. Aki Abonyba szombaton jár a Sportpályára, mostantól jó meccset lát. Érdemes ezt a csapatot "élőben" látni. Jó lenne, ha mint régen sok-sok néző lenne kíváncsi egy igazi, abonyiakból álló abonyi csapatra. "

Pest Megye Kupa 3. Forduló:

2011.09.07  KID FC Abony - Szentmártonkáta  3 - 3 (1-2)

Abony 50 néző, Vezette:

Csapat: Gulyka - Krupincza, Kárteszi, Molnár G., Juhász - Vincze (45.
Egedi),  Földi A. (45. Nagy), Gulyás, Boros, Gubicza (45. Debreczeni) -
Rimóczi (67. Molnár I.)
Kispad: Duka

Gól: 1:1 Boros (37.), 2:2 Molnár I. (78.), 3:3 Molnár I. (93.)

Ifi:

2011.09.10   KiD FC Abony U19  - Albertirsa  3 - 1 (2-0)

Csapat: Kovács - Matusinka Gy.(75. Matusinka M.), Veres, Molnár T., Lendvai
(75. Dezső) - Varga, Babcsán (64. Molnár G.), Pászti, Balog, Duka -  Herédi

Gól: 1:0 Duka, 2:0  Balog, 3:0 Herédi

A múlt héten elszenvedett súlyos vereség után szerdán következett a Pest Megye kupa mérkőzése, melyen a Megye 1/B-ben szereplő Szentmártonkátát fogadtuk. Úgy tűnt, hogy ott folytatjuk, ahol szombaton Péteriben abbahagytunk. Húsz perc után szereztek a vezetést a
vendégek. Nem tudtunk volna panaszkodni, ha még 2-3 gól rúgnak. A 37. percben
az első támadásunkból betaláltunk a kapuba. Egy hosszú labda érkezett Gulyás
Norberttól, majd Vincze Ádám beadta, és Boros Zsolt befejelte. ( Az egyik képen ez
a szitu tekinthető. )

Már egy perccel később megint vezettek a vendégek 1:2-re és ezzel az eredménnyel mentünk a félidőbe. A második félidő, teljesen más képet mutatott. Az első perctől támadtuk és
kidolgoztunk a gólhelyzetet. Egy látványos akciót Molár István fejezett be egy
szép góllal. Nekünk ez az eredmény is elég lett volna a továbbjutáshoz, de a
82. percben a „ remek „ játékvezető adott egy 11- est a vendégeknek. 2:3 volt az állás és már csak 5 perc volt hátra. Nem adtunk fel, és a végén már minden játékos támadott. Egy szöglet
után Krupincza Dániel továbította a labdát és Molnár István 3 méterről lőtte
be. A következő fordulóban a Megye 1- es csapat, Sülysáp jön, melyet már csak tavasszal, április 4 én játszunk, szintén Abonyban.

Szombaton hiányzott néhány játékos az ifiből: Debreczeni Erik és Egedi Ágoston,
akik mindketten egy héttel ezelőtt az ifiben játszottak és szerdán a kupameccsen
sokat segítettek a felnőtt csapatban. Hiányoztak az ifiben. De
a csapat jól játszott és legyőzte az egyik legnagyobb riválist a bajnoki címért.
3:1 lett a végeredmény ide. Duka Sándor egy 11-essel kezdett,  majd 10 perccel később Balog Mihály belőtt 20 méterről egy szabadrúgást a jobb felső sarokba. A második félidőben