Mi Abonyunk - Üllőt is leigázta az Abony
Hírcsatornák:
Regisztrált tagjaink: 8081, belépett felhasználók: 0.

veroniq - 2016.10.05. 18:49

Bajnokságunk 4. fordulójában az Űllői VKSK fogadott minket. Ellenfelünket tekintve ismeretlenül vártuk a mérkőzéseket, hiszen nem sok információnk volt csapataikról, de az esélyekről a tabellák sokat elárultak és leginkább a felnőtt csapatunknak volt félnivaló.

Volt is min izgulni a felnőtt mérkőzésen, melynek végeredménye az utolsó percekben dőlt el. Az első félidőben sok technikai hiba, pontatlan lövések, elkapkodott befejezések, figyelmetlen védekezések jellemezték a játékunkat. Így csak lépést tudtuk tartani ellenfelünkkel, aki az első 30 perc végén egy góllal vezetett is (11:10).
A második játékrészre felébredtünk, bár a játék irama nem pörgött fel a megfelelő fokozatra és nem is volt tökéletes, de kevesebb hibával hajtottuk végre a támadásokat. Ennek köszönhetően a 2. félidő elején át is vettük a vezetést (11:12), amit ki sem engedtünk a kezünkből, de eléggé megnehezítette a dolgunk az ellenfelünk és magunk is. A 49. percben meglévő 5 gólos előnyünk az 57-re elolvadt és ellenfelünk kiegyenlített. Ekkor megráztuk magunkat és a küzdés meghozta a sikert. Két gólt lőttünk is zsinórban, de az Üllő csapata erre csak egy góllal tudott válaszolni, illetve még egy gólt bepasszíroztunk ellenfelünk kapujába az utolsó másodpercekben és ezzel 19:21-re megnyertük a mérkőzést.

Játékosok: Benkucs Z.(4), Bugyi M. (6) Gulyás P., Gulyás Zs.(2), Majaros L., Matócsi I., Nagy A.(6), Prunner A., Szilágyi Z., Szűcs B.(2), Tóth Z., Újhelyi T.(1), Varga R., Vígh J. (1)
Kapusok: Pallér P., Pál I.
Mérkőzés eredményének alakulása: 8.p 2:4; 13.p 5:5; 18.p. 7:6; 21.p 8:8; 30.p. 11:10; 33.p. 11:12; 40.p. 12:16; 49.p. 12:18; 57. p. 18:18; 58.p. 18:20; 60.p. 19:21
Felnőtt csapatunk az eddig megszerzett 3 győzelemmel és a tabellát vezető VS Dunakeszitől elszenvedett 1 gólos vereséggel a tabella 2. helyén áll, egy fontos mérkőzés előtt.

Junior csapatunk játéka is hagyott kívánni valót maga után ezen a hétvégén a nagyarányú győzelem ellenére. Ennek ellenére végig, magabiztosan vezettek és 7:17 félidei eredményt követően 16:39-re legyőzte az Üllői VKSK junior csapatát. Ezzel a győzelemmel továbbra is veretlen csapatunk és a tabella 2. helyén állnak a Mogyoródi KSK mögött.
Játékosok: Bagi N., Benyus M.(4), Bugyi Cs.(2), Falusi D.(3), Kiss D.(6), Komáromi Z.(2), Majoros L.(7), Prunner A. (4), Szabó K.(3), Újhelyi T. (2), Varga A.(3), Varga M.(3)
Kapus: Pető M., Pintér L.
Mérkőzés eredményének alakulása: 5.p 1:3; 12.p 2:6; 21.p. 3:11; 25.p. 6:14; 30.p 7:17; 35.p. 8:20; 42.p. 11:26; 47.p. 14:29; 51.p. 14:33; 60.p. 16:39
Ezen a héten újra itthon játszunk, mégpedig a Tápiószele csapataival. Ezen mérkőzések sem lesznek sétagalopp csapatink számára. Pikantériája a felnőtt mérkőzésnek, hogy még nálunk két szelei játékos is szerepel, a Szele csapatában pedig volt abonyi játékosok játszanak. Lesz mit bizonyítani mindkét alakultnak. Többször játszottunk már edzőmérkőzést, ahol mindég nyertünk, de biztosan ez most más mérkőzés lesz, hiszen ezúttal bajnoki pont(ok) a tét.
Várjuk szurkolóinkat, nézőinket szombaton 16 és 18 órától a Varga István Városi Sportcsarnokban, ahol ezúttal egy kis meglepetéssel is készülünk!